| iulyk a întrebat:

am si eu o problema, i-am spus unei fete sa fie prietena mea, ne cunoastem de foarte mult timp si ea spus: Sa ma mai gandesc. ce parere aveti ce sa-i mai spun, oare ma va accepta?

Răspuns Câştigător
| Sshine a răspuns:

Oo deci esti curajos! smug Pai `problema` e cam asa daca tipa te place big grin va accepta, iar daca nu, NU e sfarsitul lumii vor mai fi si alte fete ^^. In orice caz eu zic sa nu insisti o sa-i dai senzatia ca esti disperat :-s si nu cred ca vrei asta. Mult succes cu tipa happy * Sper ca ti-am fost de ajutor oO cat de cat *

2 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Hmm, iti spun din proprie experienta ca 70% sanse sunt sa te accepte. Asa i-am spus si eu unui baiat si dupa o saptamana i-am zis da.
Doar ca, cand o fata iti spune "Sa ma mai gandesc" atunci sigur va fi atenta la miscarile tale, sa vada ce fel de tip esti, va incerca sa te cunoasca.

| Scriiitoare a răspuns:

Depinde de persoana... daca u crezi ca ea te place inseamna.ca te va accepta.incercarea moarte nu are!