| Sunshine18 a întrebat:

Am si eu o problema.
Imi place de un tip de la mine din liceu si stau si in acelasi cartier cu el.Azi am facut cunostinta si am mers impreuna acasa(fiecare la casa lui). Tot azi am vorbit si pe mess prima data cu el si parca era altustraight face.
DAR nu stiu ce sa mai cred si sa mai fac deoarece el se tot uita la mine si s-a interesat de mine... dar sunt in dubii.
M-a intrebat daca vreau sa ies maine dar i-am zis ca nu pentru ca se duceau prea multi.
Va rog frumos ajutati-ma cu niste sfaturi sau idei.

5 răspunsuri:
| costel24ro a răspuns:

Dap,sustin la ce a zis Isulik!

| Awkesna a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci maine,nu conteaza daca sunt multi,daca si tie iti place de el,si el de tine va fi super,lasa timpul sa le rezolve pe toate,nu fi incapatanata si spune nu din prima,te va considera o persoana inchisa, care nu iese in oras, si poate...nu te va mai invita deoarece vei zice si a 2-a oara nu...
Succes! Daca mergi...sa te distrezi! Si daca sentimentul e reciproc fa ce simti!

| Sunshine18 explică (pentru Awkesna):

I-am zis deja ca nu ma duc, iar daca o sa-i zic ca m-am razgandit o sa zica ca-s prea nehorata si dupa e mai raustraight face

| Awkesna a răspuns:

Pai...na vezi si tu incearca sal inviti intr-un loc mai intim in care sa fiti doar voi doi big grin

| ovi01 a răspuns:

Incearca sa iesi doar tu cu el sa il cunosti mai bine... si atunci o sa iti dai seama ce fel de om este.