| TasKafa10 a întrebat:

Am si eu o problema la san daca ma poate ajuta cineva cu niste sfaturi. Cam de aproximativ 5 ani am mamelonul de la sanul stang intrat in interior si la frig, intra si mai mult...(am crezut ca imi trece)....ma si doare putin uneori. Imi poate spune cineva cam din ce cauza este asa sau daca o sa mai revina la normal vreodata? Sau ce trebuie sa fac? Stiu ca am postat la categoria gresita dar aici se raspunde mai repede.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Există persoane cu sfârcul „inversat".
http://en.wikipedia.org/wiki/Inverted_nipple
Mergi la medic - te va sfătui ce să faci în funcție de diagnostic.

| sweetangels a răspuns:

Du-te de urgenta le doctor ca nu e de gluma cu asa ceva. Sa nu fie ceva grav.