| roxana10 a întrebat:

Am si eu o problema... Sambata am facut dragoste cu prietenul meu si nu ne-am protejat dar el nu a ejaculat in mine, sunt foarte sigura de asta, l`am intrebat si pe el si mi-a zis ca pot sa stau linistita ca nu a ejaculat in mine.Ciclul nu-l am avut niciodata regulat dar totusi trebuia sa vina duminica sau luni, tin sa mentionez ca inainte de asta m`au durut sanii destul de tare si ma dor si acum dar nu mi-a venit ciclu, intrebarea mea este, e posibil sa fiu insarcinata?

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata...de data asta!

Oricum, pe voi nu va duce capul sa cumparati un amarat de prezervativ?! Sau va este lene?

Ahh, pardon, poate chiar vrei un bebe. Faceti neprotejat incontinuare si o sa torni la plozi pe banda rulanta, plus niste boli venerice de toata frmusetea!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

DECE ati facut neprotejat?! Luminati-ne si pe noi!

Niciodata sa nu te bazezi pe o astfel de afirmatie! Lichidul preejaculator e plin de spermatozoizi - si daca ai uitat, Unul singur ajunge sa iti faca "bucuria"!

Du-te la medic! Daca trebuie sa iei pastile, nu se iau dupa ureche sau recomandate de alte prietene patite!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu te mai baza pe astfel de afirmatii gen "stai linistita" ca de aici se ajunge la mari si grave probleme! Dece te bazezi pe "controlul" lui, si nu pe siguranta PREZERVATIVULUI?!

http://www.mayoclinic.com/health/birth-control/AN00197

Daca nu i-a alunecat, poate e bine! Dar cel mai sigur e sa mergi la o consultatie, unde mai poti primi si sfaturi pretioase pentru viitor!

| Elena1234456 a răspuns:

Eu cred ca iti vine ciclul. Puteai incerca cu pilula de a doua zi totusi. Speram sa fie invatatura de minte pentru data viitoare.

| Ирина19 a răspuns:

Nu, e imposibil sa fii insarcinata, te dor sinii pentru ca trebuie sa ti se inceapa menstruatia, va intirzia cu ceva timp dar sa stii ca asta e ok, asa si trebuie sa fie, asa ca stai linistita :*

| Danny a răspuns:

N-o sa tin predici. Nu este imposibil sa fii insarcinata. Sfatul meu este sa incerci sa iei o pilula de a doua zi, si urgent (du-te la farmacie si zambeste, spune ca e pentru altcineva, ceva, este posibil sa nu vrea sa-ti dea, dar nu sunt 100% sigura de asta) si data viitoare foloseste un prezervativ. Daca totusi tii mortis, poti face un test de sarcina, insa nu intarzia prea tare cu contraceptivele (si poti lua si in plus pentru alte dati, in cazuri extreme)

Bafta!

P. S: Nu conteaza daca a ejaculat sau nu in tine, exista scurgeri, infime, dar exista, si reprezinta un risc.

| anaaa13 a răspuns:

Posibilitatile sunt foarte mici dupa parerea mea, dar nu inexistente.
Oricum daca sunteti convinsi ca nu a ejaculat in tine e ok. happy

| deniisa a răspuns:

Salut! daca esti sigura ca nu a ejaculat in tine atunci sunt sanse mici sa fi ramas insarcinata, iar daca ai fost virgina atunci este normal sa iti intarzaie ciclul cateva zile insa daca iti intarzaie mai mult ar fi bine sa iti iei un test de sarcina iar data viitoare sa va protejati. Bafta :*

| Happyness a răspuns:

Nu...
e o simpla dereglare sau ai racit la ovaretongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca prietenul tau are 18 ani, trimitel la farmacie sa ia un test si atunci faci pipi intr-un pahar si lasi testul acolo 1-2 ore. Daca e o liniuta stai linistita daca sunt 2 atunci fa avort daca poti; descurcativa amandoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scumpete! Nu stii ca daca faci sex asta iti intarzie ciclul?batting eyelashes

Ei bine draga mea. tin sa zic ca sunt inca virgina. dar cu toate astea. m-am mai si documentat asa putin.happy.

Ma rog. daca sunteti asa siguri ca el nu a ejaculat in tine.atunci. e bine. daca nu. fugi la farmacie si ia-ti un test de sarcina!laughing

Daca are doua liniute.ghinion.fugi la spital!laughing
Si. daca ai mai putin de 18 ani.ati putea sa va asumati riscurile si sa le spuneti si parintilor.happy. ca doar e greseala voastra ca nu v-ati protejat! Asumati-va!:*

Si data viitoare. du-te ia de la magazin un Durexwinking!

team pupat!:*

| Diana3509 a răspuns:

Ar trebui sa iei cat mai urgent un Postinor. Nu te poti baza pe promisiunea lui. E foarte posibil sa fi ramas insarcinata
Postinorul are efect daca e luat in primele 72 ore. GRABESTE-TE.