| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problemuta mai mica.Deci mie imi place de un baiat si el stia asta asa ca i-am spus in fata si el doar a ras asa ca dupa o saptamana i-am zis ca daca vrea sa fie impreuna cu mine si el a spus ca nu...Fix in aceeasi zi i-am spus prietenei mele cele mai bune ca ar trebui sa il intrebe(pentru ca si ea il placea)si eu de fapt l-am intrebat si i-am ajutat ca sa fie impreuna.
Dupa ce a trecut vacanta nu mai imi placea de el dar cum am venit la scoala l-am vazut fix pe el asa ca am inceput sa il plac din nou. happy
Am inceput sa fac dansuri populare la scoala si in gandul meu m-am gandit ca cu el sa nu cumva sa fiu.Prietena mea acum ii place si de el dar inca de unu.Eu m-am tot gandit ca poate el ma place pentru ca uneori in ura se uita la minelove struck asa ca m-am gandit sa va intreb pe voi daca ma place sau nu
Credeti ca ma place?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca nu te place

| WildDream a răspuns:

De vreme ce te-a refuzat nu cred ca te place...

| Dutzum a răspuns:

Contacteaza-ma pe bigteo_m@yahoo.com si vorbim acolo...iti voi explica tot ce cred eu
tongue

| MadaLiina3 a răspuns:

Ioiiii reberolling on the floor))))