| Micra a întrebat:

Am un amic pe care il cunosc de vreo 7 ani de zile pe care candva l'am placut... dar acum de curand ne'am intalnit pe la 3 dimineata sa mergem sa imi cumpar tigari i'am luat si lui o bere, am stat de vorba cam jumtate de ora... apoi a plecat la un amic, si peste o ora ne'am revazut iar, la o tigare, apoi mi-a spus ca daca vreau sa mergem la el sa mai vorbim, desigur nu l'am refuzat, am ajuns la el acasa am mai fumat, am mai ascultat muzica si apoi m'a intrebat daca vreau un masaj si i'am spus ca da, apoi dupa o ora de vorba si masaj am facut sex, vreau sa spun ca este foarte bun in ceea ce face, si ca as vrea sa imi fie iubit, dar nu stiu cum sa fac, cum sa ii zic. Vreo idee? putin ajutor.

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Este loc cand ai chef suna-l te satisface si gata o relatie strict bazata pe sex fiecare are viata lui cand nevoile o cer va "rezolvati" si gata big grin

8 răspunsuri:
| Zeref a răspuns:

Nu prea cred ca ar fi indicat sa te bagi intr-o relatie cu el.Te-a facut sa-ti placa de el felul cum te-a satisfacut.Iti spun si de ce.De obicei cand o fac prima data cu una o fac bine ca sa-l tina minte si sa aiba loc si de alte invitatii.Dar iti garantez ca daca ii propui sa fiti impreuna te va refuza si ca e mai bine sa va rezumati la ceea ce ati facut inainte.El te-a vazut ca ceva trecator sau de comun-acord. Sfatul meu este sa NU ii propui nimic.In cel mai rau caz va accepta si va mai face sex cu tine pana-si gaseste una.Si vei ramane cu buza umflata.Sau se va lauda la prietenii lui cum o face cu tine daca nu deja o face.Atat iti pot spune, in final decizia iti apartine.Sunt baiat si stiu cum e si cum se discuta intre baieti big grin"ce-ai facut cu aia aseara? Am f...-o, dar asa de tare ca ma tine minte toata viata.Bravo ma, ce nu dau si eu peste de astea". Discutie intre el si un amic.Iti zic sigur ca nu este exclusa varianta asta.Pot sa ma insel.Ti-am zis faci ce vrei.

SucceS!

| Micra explică (pentru Zeref):

Mersi mult de raspuns, vreau doar sa iti spun ca, are iubita... si ca nu este genul acela de persoana care sa se laude il stiu de atatia ani... si am inteles ca nu trebuie sa ii propun deloc sa fim impreuna, daca e ceva o sa zica el nu? big grin

| Zeref a răspuns (pentru Micra):

Si daca are iubita tu ce cauti in pat cu el? Nu te mustra constiinta? Daca el a inselat-o pe aia, sigur daca o lasa pe ea, te inseala si pe tinehappy

| Micra explică (pentru Zeref):

Au o relatie mai dubioasa, de aia nu imi bateam capul cu asta, e ceva de genu... sunt impreuna de ochii lumii, in rest fac ce vor, cam asa sta relatia lor...

| Zeref a răspuns (pentru Micra):

Raspunsul este foarte simplu.NU ESTE LOC. Puteam sa-ti spun de la inceput dar ti-am exemplificat ca sa intelegi.Nu ai si nici nu vei avea nici o treaba cu ala.Doar strict sex.Mai mult daca vei vrea, vei veni cu alta intrebare:Cum sa-l uit.tongue.Ori esti naiva ori blonda.Nici nu m-am gandit ca n-o sa intelegi din prima.

| Pissy_Andreutzza_1997 a răspuns:

Pai eu zic ca daca tot ati facut sex... il invita la tine mai intai vedeti un film si dupa ii faci o surpriza spunandu-i daca vrea sa fie cu tine si dupa faceti sex si gata nu e mare lucru ( POATE TI SE PARE STUPID SFATUL MEU DAR INCEARCA)

| Yannass a răspuns:

Daca avea un gand serios cu tine nu se culca cu tine din prima seara, ci pur si simplu incerca sa te cucereasca, sa te faca sa intelegi ca nu te vrea doar ca sa faca sex cu tine. (de ex : te scotea in oras..petreceati mai mult timp impreuna, afisandu se cu tine, facand un gest frumos in public( sa te ia in brate si asta nu uitandu se in stanga si in dreapta daca este cineva care il poate vedea). cu alte cuvinte un gest romantic! ) Un baiat care te doreste incearca sa te faca sa te simti importanta nu doar sa te domine in pat! Ai doua variante : 1. sa accepti situatia cum e( sa va folositi unul de celalalt) si 2. sa rupi legatura cu el asta pana ce incepe "sa se aprinda o scanteie" in sufletul tau.iar dupa singura persoana care va avea de suferit vei fi tu! Nu ti recomand sa i vorbesti despre sentimentele tale pentru ca nu ti a dat de inteles ca esti o persoana importanta in viata lui.iar pentru el vei inca una care ia ajuns in pat. (Sincer am facut si eu aceeasi greseala sa ma culc cu amic vechi. Dupa ce ne am culcat prima data decurgea totul ok.dar doar la el acasa.) Lasa l sa ti demonstreze el ca te place si chiar insemni ceva pentru el.iar dupa totul va veni de la sine.Barbatii intodeuna sunt atrase de fetele cale ii trateaza cu indiferenta, nu de cele care dupa o seara ii cauta ca disperatele si cred ca au deja o relatie.

| Yannass a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu vei ajunge niciodata iubita oficiala a lui. daca el are iubita si o inseala iar el se intoarce mereu la ea.e clar ca e mult prea perversa si stie sa l tina aproape! Iar daca o va lasa pentru tine si vei avea o relatie, mereu vei trai cu dubii.(Oare ma inseala si pe mine? ..si fostei nu i raspundea la telefon cand il suna. oare acum e cu alta? ) Iti pot da un sfat citeste cartea "fetele bune ajung in rai fetele rele ajung unde vor ele" de Ute-Ehrhardt