| Damarisrebeca21 a întrebat:

Buna TPU

Am un Baiat in clasa care se comporta ciudat
La inceput era foarte dragut cu mine ma gadala, imi tinea usa la iesire, punea intrebari idioate si le repeta, imi facea cu ochiul se uita mult si lung la mine ca nu stiam unde sa ma uit, dupa scoala cand ieseam pe coridor ma privea direct in ochi doar pe mine ma privea, cand vorbeam cu el fata in fata ma privea doar in ochi, cand ma privea din prima banca ma privea lung si nu putea sa stearga zambetul si cand il observam zambea cu gura pana la ureche, ma intreba mereu daca am inteles la Mate, daca am nevoie de ajutor, venea la mine se punea in fata mea si punea intrebari tampite, cand plecam striga dupa mine ciao Rebeca, ma face sa rad. Dupa ce a aflat ca il iubesc s-a schimbat numai se comporta asa se uita si acum inca tine contactul vizual dar s-a racit numai e ce a fost o fata i-a pus intrebari a spus ca nu vrea nimic de la mine! Atunci ce inseamna toate astea si contactul vizual?!?!
Un barbat nu se uita pur si simplu la o Fata! Eu simt ca ma iubeste simt o legatura puternica intre noi si nu stiu de ce se comporta asa!
In ultima vreme se pune langa alte fete si vorbeste cu ele si de multe ori ma ignora toata ziua. Intr-o zi cand a ajuns la scoala ma privit zambind si mi-a spus in Romana CE FACI!?
E ciudat nu inteleg e iubire sau face misto de mine!
Am auzit ca are un copil mic sad
Poate e ceva ce nu poate sa spuna si de aia se comporta asa.
Cred ca e indragostit. Am incercat sa vorbesc cu el pe Facebook citeste dar nu raspunde si daca raspunde imi scrie doar 2-3 cuvinte e foarte rece. Dar contactul vizual il tine inca se uita lung la mine cu gura cascata! Inainte era Dragastos cu mine acum e ciudat si se da la alte fete se pune langa ele si vorbeste cu ele ma doare nu stiu ce sa mai fac si cum sa ma comport cu el. Il iubesc si el a aflat de cand a aflat s-a schimbat si nu stiu de ce.
Cred ca se joaca cu sentimentele mele
Nu este Roman (Nu stau in Romania sunt in alta Tara) Si va rog fara misto sau glume proaste. Am nevoie de un raspuns. Ce sa fac cum sa ma comport cu el ca nu vrea sa vorbim despre asta ocoleste cand ii scriu de noi si de ce simt pentru el. Cand sunt pe hol singura ma ciupeste fuge si rade.

Răspuns Câştigător
| PersonajFictiv a răspuns:

Proabil nu e sigur ca vrea o relatie, ma rog, vrea o relatie, dar nu e sigur daca isi "permite" sa te aduca in haosul din viata lui.
Spune-i ca esti ok cu orice aspect din viata lui, ca aceepti chestia cu copilul - daca iti e ok cu asta.

3 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Eu nu iti pot da sfaturi decat de romani laughing
astia din alte natii sunt ciudati rau.
dar din ce pare, doar se joaca...e un flirt asa de la distanta si cam atat. si tu ca o prostuta ai crezut ca te iubeste dar ca are un copil cu alta?
fii mai realista. ceva serios se construieste cu implicare nu cu zambetele

| 123456789010 a răspuns:

Sigur te place, dar când a observat că și tu îl placi, s-a comportat mai ciudat, probabil pentru că îi este rușine să îți zică. Ar trebui sa vorbești cu el serios și să îl întrebi de ce a devenit asa de rece. Sa îl întrebi dacă e supărat pe tine și să nu insiști pe faptul că îl placi.

| superuamen a răspuns:

Stai departe si nu te mai injosi in fata baietilor, ei sa stea dupa tine nu tu sa alergi dupa ei