| Becanee a întrebat:

Am un BlackBerry 9300.Am luat cateva teme de pe net si le-am bagat pe telefon dar nu merg. Puteti sa-mi dati site-uri de teme si jocuri pentru BlackBerry si sa-mi spuneti si cum sa le instalez. puppy dog eyes?
Multumesc + FUNDA.happy

2 răspunsuri:
| Biancaϟ a răspuns:

Http://appworld.blackberry.com/webstore/? poti sa intrii de pe tel aici, sa-ti iei aplicatia 'speciala' ca sa poti downloada aplicatiile alea si gata. e mai usor daca le iei direct de la BlackBerry decat sa le iei de pe net si asa.;)) asa am facut si eu :D

| lmankml a răspuns:

Incearca pe www.zedge.net