| AlexXDDDD a întrebat:

Am un crush si am aflat ca ii piti da mai am sentimente pentru ea da vr sa nu ma mai gandesc la ea. Rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| Kingsley a răspuns:

Daca e curva las-o incolo. tu de fapt ti-ai facut o ambitie pentru ea. o sa-ti treaca. iesi cu altele.

5 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Ce-i aia piti? piti-ca? piti-poanca? piti-goi? invatati sa scrieti apoi sa puneti intrebari

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexandru0007):

Adică o curvă. pițipoancă scris piți.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kingsley):

Nu am pus eu intrebarea, eu ti am explicat ce este acea vorbă piți, de unde vine, raspunde i celui care a intrebat.

| Annamaria21 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar de ce cataloghezi tu o pitipoanca fiind curva? Si mai ales cum iti dai tu seama ca o fata este pitipoanca?

| Kingsley a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca e curva las-o incolo. tu de fapt ti-ai facut o ambitie pentru ea. o sa-ti treaca. iesi cu altele.

| Kingsley a răspuns:

Nu judeca o carte dupa coperta.
Dupa o sa iti para rauuuu.