| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut intamplator pe masa prietenului meu un pachet de prezervative si un lubrifiant, desi noi nu facem sex inca. Care sunt sansesele sa le foloseasca?

Răspuns Câştigător
| MademoiselleCosmina a răspuns:

E posibil sa vrea sa-ti zica mai indirect s-o faceti. happy

10 răspunsuri:
| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Salut! Nu se stie când se întâmplă, el nu stie când o sa fi si tu potrivita si când o sa fie momentul, si e mai bine sa fie acolo, in caz de orice. Dacă ai ceva in casa nu este neapărat sa il si folosești atunci.

| Sonia822 a răspuns:

Pai 100% sau 0%
- 100% daca n-are frate, daca tac`su nu e singur
- 0% daca le-a luat pentru tine, si urmezi laughing
Dar sa-ti pui intrebarea, de unde stia ca nu te lubrifiezi laughing

| alina2k18 a răspuns:

Poate erau lasate special acolo sa le vezi si sa... reactionezi intr-un fel si sa te... simtiwinking
Sau le foloseste deja cu altcineva laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

MARI. Atat in contextul actual cat si in cel imediat viitor. In popor este folosita zicala : ''Bate seaua ca sa priceapa iapa''. S-ar putea ca si el tot din pura ''intamplare' sa le fi lasat la vedere. big grin Sanatate!

| Sofer a răspuns:

Sa fie pregatit cand scoate monstrul la tine.

| Laviniarusu59 a răspuns:

Poate le-a lasat la vedere sa le vezi tu cu un anumit scop.Nu-i spune nimic 2 saptamani sa vezi ce face. Poate iti propune, ca daca ii spui acum dupa zice ca erau pentru voi 2laughing) Si astfel nu o sa-ti dai seama.Asa ca taci si urmareste-l.

| Emilian65 a răspuns:

Nu le foloseste cu tine ca nu esti pregatita. Le foloseste cu alta care il doreste si este pregatita sa-l primeasca oricand vrea el.

| Andreeush a răspuns:

Și de ce nu l-ai întrebat pe el în acel moment?

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns:

Intreaba-l pe el. Noi de unde sa stim ce are el de gand si cu cine?