| anonim_4396 a întrebat:

Am vorbit cu un băiat 3 luni pe Facebook si dupa ce ne-am intalnit pentru prima oară după 3 luni deoarece stam in orase diferite nu mai vorbește cu mine.Inainte sa ne întâlnim imi scria pe Facebook in fiecare zi, de mai multe ori. Dupa ce ne-am intalnit nu mi-a mai scris.L-am întrebat de ce iar el mi-a zis ca nu are timp fiindca lucrează, dar cu toate astea el sta logat pe Facebook ore bune.Cred ca nu mai vorbește cu mine fiindca nu ii place cum arat, am coșuri pe față și cicatrice, sunt mai micuță de statură.Ce sa fac? Il iubesc enorm si nu pot sa il uit.Ma simt distrusă, va rog dati-mi un sfat si o parere.Mai are rost sa il caut? Dragostea cu forta nu se poate

Răspuns Apreciat de Editori
| Andreeush a răspuns:

Ai zis-o chiar tu, dragoste cu forța nu se poate.
Mai mult ca sigur nu vrea să aibă o relație cu tine. Nu îl condamn pentru asta fiindcă nu poți obliga pe cineva să te iubească însă mi se pare foarte urât din partea lui că nu este sincer cu tine. Putea să îți zică că nu vă potriviți, că nu simte același lucru pentru tine.
Sfatul meu ar fi să nu îl mai cauți, să nu te mai uiți pe profilul lui.
Lasă-l, o să găsești pe altcineva care să te iubească.

5 răspunsuri:
| FlowVODA a răspuns:

Chiar m-ai facut sa ma simt nasol, eu fiind un oarecare...

| corbulalbrosu a răspuns:

Din nefericire pentru tine, in mod cat se poate de cert si categoric NU ii esti pe plac si din acest motiv cu toata durerea din sufletul spre binele tau trebuie sa intelegi ca orice speranta este zadarnica. Multa sanatate!

| alina2k18 a răspuns:

Nu ii place de tine.
Uita de el.

| 90210 a răspuns:

Nu e interesat. E clar ca nu te place.

| Goete a răspuns:

Chiar tu dai raspunsul:
"dati-mi un sfat si o parere.mai are rost sa il caut? dragostea cu forta nu se poate"