| hundead15 a întrebat:

As avea nevoie de ajutor urgent in legatura cu o fata si va rog sa urmariti intreaga poveste si sper sa ma ajutati.Sunt disperat!
De 1 mai.Pe la ora 2 au iesit afara 3 prieteni de ai mei. La 6 cand am ajuns si eu erau 5 copii.2 fete foarte populare din oras despre care auzisem... si cei pe care ii stiam deja.
In acea seara ne-am imprietenit.Am fumat niste tigari. Am mers in cimitir si ne-am distrat.(apropo prietenii mei sunt Cristi Alin Laura si eu. Iar cele doua noi venite sunt Ema si Diana).
Dupa ce-am plecat din cimitir pe la ora 9, (Ema plecase pe la 20:20) Alin si Diana se tineau de mana, iar in fata casei sale s-au sarutat. In fine.
A doua zi, vineri, Diana nu a mai putut iesi, asa ca am ramas doar restul. Totul a decurs normal. Seara pe la 21:00 Ema tot incepea sa se dea la mine, ceilalti prieteni observasera deja.
Dupa ce au plecat restul prietenilor mei, am ramas tocmai eu si Ema.Am plecat pe la 22:00 sa cumparam niste chibrituri pentru ca nu mai aveam foc, apoi am mers intr-un loc ferit de lume si am mai discutat despre una altaDeodata la vreo 5 metrii de noi erau 2 tigani care vruiau sa se imperecheze. Eu si Ema ne-am gandit sa-i urmarim.M-a luat Ema de mana si am inceput sa o urmez.In fine nu am vazut nimic.Ne-am luat la revedere si ne-am dus fiecare la el acasa.
Sambata, tot mai pe la 15:00 am iesit afara(toti) si neam plimbat. Pe la 17:00 ne-am dus pe o strada pustie. Acolo, prietenii mei au stat mai separati iar eu si Ema am stat imbratisati la vreo 5 metrii de ceilalti, am vorbit, si ne-am sarutat pentru prima oara,am plecat,ne-am plimbat, imbratisat, iar pe la 21:00 am plecat acasa, stiind ca la 22:30 ne intalnim langa biserica ei pentru ca era Invierea. Cand ne-am intalnit la 22:30, ne-am sarutat, imbratisat, fumat si tot asa.Cand am mers in curtea bisericii.,bunica Emei nu o lasa sa faca nimic, fiind foarte rea si foarte suparata pe ea.
Cand am plecat acasa, fara Ema, am vazut-o pe strada impreuna cu bunica ei si i-am spus Te iubesc si i-am aratat o inimioara din degete, iar ei i-a aparut pe fata un zambet mare doar...
Am uitat sa va spun ca sambata pe la 14:00 o prietena de a ei mi-a spus ca Ema i-a spus ca sunt super dragut si glumet, iar colega sa, prietena si cu mine, m-a ajutat spunandu-i ca eu i-spus ca este foarte frumoasa, chiar daca nu am spus asta, oricum fiind adevarat in mintea mea.
Duminica pe la 14:00 am iesit doar cu Alin. Cand am sunat-o pe Ema a zis ca o sa vina pe la 16:00. Apoi am sunat-o pe Laura, cea mai buna prietena a mea, si mi-a zis ca a vorbit cu Ema, Ema i-a zis ca nu vrea sa iasa cu mine si cu Alin.
M-am intalnit cu prietenii mei in cimitir. Ema nu venise. Cand Laura mi-a spus ca Ema e aproape de cimitir, m-am dus in fata portii sa o iau iar ea a trecut pe langa mine. Cand am intrebat-o de ce nu vrea sa ma sarute, mi-a raspuns ca nu prea vrea.
Am ajuns in cimitir dar iacata acolo era si sora mea, prietena cu Ema. Am tot stat langa Ema incercand sa fac ceva, dar in zadar. Era prea atenta la Facebook si la poze impreuna cu sora mea. Dupa ce i-am spus Laurei sa plece impreuna cu ceilalti si sa-i ia Emei o bere neagra ( preferata Emei), ne-au adus bere si au plecat. Ema a baut bere, a fumat, am refuzat-o cu berea si tigarile, apoi am inceput sa ne sarutam pasional timp de 30 minute fara oprire.
A mai fumat o tigare apoi am inceput sa ne sarutam din nou, cu limbile, pentru prima oara timp de 40 minute. A mai fumat o tigare, apoi iar ne-am sarutat la fel de pasional, dar eu, mi-am luat inima in dinti si i-am dat breteaua de la sutien jos si am inceput sa ma joc cu... ei iar ea mi-a zis : "Vlad..."(pentru ca asa ma cheama). Apoi am continuat sa fac acelasi lucru.
In timp ce ne sarutam si eu tot ma jucam cu... ei, m-am gandit sa ii dau sutienul jos de tot, iar ea m-a oprit si mi-a zis sa nu fac asta.Ne-am oprit din sarutat si am plecat inspre ceilalti.(am uitat sa va spun ca in timp ce faceam pauza dintre saruturi mi-a tot repetat ca trebuie sa ne despartim pentru ca aveam examen si trebuie sa invete, imbarbatandu-ma, zicandu-mi ca sunt foarte frumos si o sa gasesc alta mai buna decat ea. ( eu stiam ca minte in legatura cu invatatul).
Am plecat si am ajuns la ceilalti. Acolo am stat separati iar eu si cu Alin vorbeam iar Ema vorbea cu sora mea. Pe la 21:00 au plecat toti si am ramas doar eu cu Ema. Am mers cu ea un pic, mi-a repetat ca trebuie sa ne despartim, i-am spus ca inteleg, dar i-am cerut un ultim sarut iar e a acceptat asta. Dupa ce am terminat de sarutat nu ne-am mai uitat unul la celalalt si am plecat in directii opuse fara sa ne mai uitam unul la altul. Cand m-am intalnit cu sora mea, Ema i-a zis ca sunt foarte prost si bou.Nu stiu de ce.
Cand am ajuns acasaa, am inceput sa plang.A doua zi afara, i-am spus prietenului meu Alin totul si iar am inceput sa plang, zicandu-mi ca o sa mai stau cu ea 100% sigur, Laura fiind total diferita fata de parerea lui Alin, zicand ca Ema a facut asa cu multi fosti, ei placandu-i doar de cei super bogati cu Iphone 5 iar eu, nu sunt urat deloc, dar nici foarte banos, nu cu Iphone, nu cu toate cele... dar nici sarac lipit pamantului.
De la Diana am aflat ca a stat cu mine doar la misto. Emei placandu-i de un urat : Ovidiu, un baiat de care nu auzisem, zicand ca doar a facut misto de mine si ca nu vrea sa ma mai vada, nici sa mai auda de mine, niciodata!
Ei asta a fost povestea mea, nu stiu ce sa fac, sunt disperat. Va rog ajutati-ma, prietenii mei au zis sa uit, dar nu reusesc.

Va Multumesc!

Răspuns Câştigător
| WhiteLover a răspuns:

Incep cu o rectificare,probabil ca era mai potrivit "sora" decat frate,dar inteleg ce vrei sa spui laughing da, esti glumet, dragut, ii place de tine.dar ii place cum arati, si faptul ca nu s-a putut abtine sa nu te sarute iar apoi iar ti-a intors spatele intareste teoria asta.nu trebuie sa ai neaparat in secunda asta iubita, nu e moarte de om daca mai astepti si tu.mai bine intri in jocurile ei cu :"acum te plac, acum esti prost" si suferi din cauza ei ca un idiot in timp ce pe ea o doare la patina? si poate chiar atunci iti va aparea iubirea in cale si tu o sa fi prea orb din cauza ei...gandeste-te bine la asta

9 răspunsuri:
| mihnulet a răspuns:

Fai ce iti zice inima.crezi ca parerile ale nise necunoscuti o sa te ajute.tu iti croiesti singur drumul nu? happy

| AngeloDragoiecelmaitare a răspuns:

Tu hundead poti sa imi dai fb ul tau sa vb acolo plz sau na sa fim si prietenii daca vreii si catii anii ai? plz fb ul tau

| hundead15 explică (pentru AngeloDragoiecelmaitare):

Ba tampitule sunt Vlad si sunt baiat

| geocarul a răspuns:

Frate ei iti multumesc nu am mai citit atat de mult de ceva tinp laughing si legat de intrebarea ta farte uito si gasesteti o fata care chiar te iubeste happy sucese laughing

| Kidu6 a răspuns:

:3 Cred ca m-am indragostit laughing

| HIldana a răspuns:

Vrei sa iti zic cum o poti cuceri inapoi? Nu poti, mai ales ca imi pari genul sensibil, onest (nu ai lasat nimic nespus din povestea voastra). Ea nu va sta cu tine mai mult de cateva minute. Invata si tu jocul pisica cu soarecele, la asta se rezuma totul. Succes in viitor.

| hundead15 explică (pentru HIldana):

OK multumesc.dar oare de ce a facut asta... stiu sunt cam usor de cucerit si chiar am omis ca in timp ce stateam ii zisase si Laurei ca ma place super mult.Dar vreau sa stiu de ce a facut asta.Deci e asa de frumoasa... O iubeam pe bune daca vrei iti dau FB-ei. Dar te rog sa nu faci misto de ea sau ceva ce are legatura cu relatia noastra. Oare toate fetele ori fi la fel? Odata gasesc si eu o prietena care imi placa pe bune si imi distruge creierul nu o sa mai gasesc una la fel. Adio ma duc sa imi tai venele crying

| WhiteLover a răspuns (pentru hundead15):

Hei,asta nu e o solutie! daca tu iti tai venele dupa cateva zile cu o fata, ce sa faca altii dupa ani de relatie? sa isi zdrobeasca sufletul? eu cred ca te-a gasit atragator si atat, fara sentimente.ea nu a zis ca te iubeste nimanui, ci doar dragut si ca te place.atractie doar.sunteti diferiti, pentru ea sunt importante doar aparentele pe cand tu pui suflet, si crede-ma ca daca continui asa cu ea, vei fi singurul care va iesi prost din situatia asta.de ce nu iti gasesti pe cineva care seamana cu tine cat decat, care e mai sensibila, mai onesta.vei fi mult mai fericit.

| hundead15 explică (pentru WhiteLover):

Da frate stiu.dar nu am mai vazut o fata care sa mi se potriveasca... toate care le-am gasit mai pe gustul meu sunt grase/pitice/urate/slabanoage si nu le plac deloc... acum trebuie sa ma gandesc si la mine nu? Am uitat sa mentionez ca i-a spus Laurei ca sunt glumet(da sunt super glumet de fel) dragut si ma place foarte foarte foarte mult! Si nu inteleg de ce nu se gandeste si la mine, sunt disperat nu o sa mai gasesc pe cineva la fel crying

| WhiteLover a răspuns (pentru hundead15):

Incep cu o rectificare,probabil ca era mai potrivit "sora" decat frate,dar inteleg ce vrei sa spui laughing da, esti glumet, dragut, ii place de tine.dar ii place cum arati, si faptul ca nu s-a putut abtine sa nu te sarute iar apoi iar ti-a intors spatele intareste teoria asta.nu trebuie sa ai neaparat in secunda asta iubita, nu e moarte de om daca mai astepti si tu.mai bine intri in jocurile ei cu :"acum te plac, acum esti prost" si suferi din cauza ei ca un idiot in timp ce pe ea o doare la patina? si poate chiar atunci iti va aparea iubirea in cale si tu o sa fi prea orb din cauza ei...gandeste-te bine la asta