| Horatiu47 a întrebat:

Buna TPU!
As avea nevoie e de un mic sfat
M a prins mama cu un prezervativ in ghiozdan si mi-a spus ca nu este ok ceea ce fac. Dar eu nu vad nimic hresit in asta, adica ma protejez totusi Mama spune ca sexul ar trebui facut fara pentru ca se simte placerea mai tare. Stiu ca am 12 ani dar nu vad unde ar fi problema... Pentru ca si prietena mea are tot 12

Va rog sa imi spuneti ce as putea face, ce i as putea spune ca sa nu ne mai certam pe motivul asta

Dau funda

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Are dreptate mama ta, nu ai varsta potrivită pentru a i ti incepe viata sexuală, după 18 ani este altceva, acum ai 12 ani nu te ai dezvoltat sexual nici tu nici fata cu care vrei sa faci sex, asa ca asculta de mama ta care i ti vrea binele.

| ania a răspuns:

Ai fi mai fericit daca nu ai mai face sex delic decat dupa casatorie

| Violleta2022 a răspuns:

La 12 anisori nu este normal, fiindca esti inca copilas foarte mic.
Prietena ta de 12 ani este pentru o joaca intre voi, cu cartile, remi, mingea, povestit si privit filme, dar nu de sexuit.

Daca as fi in locul mamei tale te-as supraveghea si controla mai mult, inclusiv accesul si mesajele de pe site-urile si forumurile online, fiindca nu esti nici macar constient ca ceea ce vrei sa faci este interzis si anormal, la anisorii astia.

| Goete a răspuns:

Eu personal nu inteleg comentariile pe care le-ai primit.
Un prezervativ in ghiozdan si prietena de 12 ani, ca tine.
Nimeni nu s-a jucat cu baloane la varsta ta?

| Werrich a răspuns:

Troll. Sigur esti un somer la 43 de ani cu mult timp liber.

| Crackman a răspuns:

Eu sper ca este la caterinca... Dacă nu este grav

| intrebcenustiu a răspuns:

Nu esti amuzant

| Raetchi a răspuns:

Prima data, învățați carte si deveniți oamenii cu capulu pe umerii ai după sq va gândiți la viața sexuală si prezervativul este pe mărimi,,? la ani tai nu știu ce poți face tu cu el