| Jelly_7813 a întrebat:

as avea si eu nevoie de ajutorul vostru. o colega mi-a zis zilele astea ca ar baga mana in foc ca la un baiat din scoala ii place de mine
cum credeti ca as putea sa aflu! fundita:angryscuze de categoriebig grin)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu...afla care.si intrebal, ce e asa greu...ca doar nu vrei sa ai transmiti prin telepatie ca il placi si tu Oo

1 răspuns:
| uSeR_6817 a răspuns:

Pai daca acea colega stie cine roag-o sa iti spuna, daca nu fi atenta la fiecare baiat cu care vorbesti si care se poarta diferit acela e... fundita? pls