| hi a întrebat:

Buna TPU as dori sa ma ajutati va rog cu niste raspunsuri in data de 17 am facut sex neprotejat cu prietena mea nu am ejaculat in ea si totusi sa fim impacati cu noi insine am luat pastila de a doua zi postinor si i-am dat sa o ia ciclul ei ii vine pe data de 30 si am inteles dupa calendarul ei ca a fost o zi nefertila ce parere aveti?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai linistit. Daca era intr-o zi nefertila e bine.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Slabe sanse dar v-ati jucat cu focul, in loc sa dati 20 de lei pe prezervative si sa stati linistiti ati preferat sa va jucati cu focul si cu riscul de a plati pe viata cu libertatea voastra

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu era in perioada fertila, nu sunt sanse sa ramana gravida.

| hi explică (pentru Emilian65):

Pai cred ca e zi nefertila adica asa arata pe calendarul ei

| Llindawop a răspuns:

Daca nu ai ejaculat si a mai luat si pastila de a doua zi e aproape imposibil sa ramana... asta e parerea mea. Multa bafta!