| Chryssss a întrebat:

As dori sa stiu daca un baiat ma place. Deci uneori se uita la mine foarte insistent iar atunci cand il observ incepe sa se strambe si cateodata se joaca cu parul meu,iar cand sunt prin preajma lui incearca sa fie amuzant. Dubiul meu este ca nu face chestile astea in fiecare zi (cel mult o data pe saptamana)
Deci, ce ziceti, ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| AdyAdeluş a răspuns:

Nu stiu...Tu ar trebui sa vezi reactia lui. Eu cred ca da si poate daca vei incerca sa te bagi in seama cu el...Vei obtine ceva! Bafta multa! Pentru mai multe detalii si sfaturi astept mesaje in privat!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te place, dar numai o zi pe saptamana.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Te place, dar nu prea stie cum sa faca pasul urmator ori nu grabeste lucrurile ori e in dubii cu ce simte.

| Ag30Fdr4g0nz a răspuns:

Se stramba la tine si se joaca cu parul tau? Poate e dus de acasa. Nu neaparat ca te place.