| geani3001 a întrebat:

as vrea sa va intreb la ce varsta a fost primul sarut pentru ca cateva fete se dau la mine si incearca sa ma sarute si nu stiu cum sa le abordez pentru ca am doart 12 ani si nu am avut vreo relatie

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iamalaletniaiadoci a răspuns:

Buna!
cred ca nu e o rusine sa te saruti la virsta asta cu o fata
fiind ca cunosc baieti care la virsta asta am facut si sex
adica logic ar fi ca fetele alea care vor sa te sarute sunt mai mici ca tine nu?
. daca da atunci de ce ar trebui sa-ti fie rusine sa o saruti cu atit mai mult ca esti baiat, insa daca fata ii mai mare atunci evit-o fiind ca ii fata proasta daca ar vrea sa se sarute cu un baiat mai mic ca ea.
..in privinta cum sa te saruti cauta pe net ..numai nu exagera ..pa

| TRBLangel a răspuns:

Buna eu sunt fata dar iti zic ca daca o fata te place si vrea sa te sarute tu ar trebui sa le lasi fiindca baiatul pe care il plac nu vrea sa ma sarute si incep sa nu il mai plac asa se mult pentru ca simt ca e distant! eu chiar il ador dar el nu vrea sa ma sarute deci eu te sfatuiesc sa le saruti