| PheshteooGabriela a întrebat:

Astazi am vorbit cu iubitul meu si mi-a zis sa imi schimb poza de la avatar pentru ca era cu el si nu ii mai placea acea poza, as vrea mult sa imi dati cat mai multe raspunsuri si as vrea sa stiu parerea voastra, daca mi-a cerut acest lucru' inseamna ca nu mai vrea sa pun poze la avatar cu el si nu ii mai place de mine, nu stiu deloc ce sa mai fac, va rog mult vreau sa stiu parerea voastra.

3 răspunsuri:
| COOLboY a răspuns:

Pai poate ca poza aia e veche si el vrea una mai recenta.

| neutrino a răspuns:

Nu ar fi mai simplu sa-l intrebi pe el ce vrea?

| h3r a răspuns:

Buna. Poate chiar nu-i placea poza respectiva, poate vroia alta poza. De ce nu ai pus alta poza, sa ii vezi reactia? Il poti intreba chiar pe el de ce nu a m-ai vrut, doar este prietenul tau si ai tot dreptul sa stii.Nu-ti fie teama, orice s-ar intampla si orice decizia ar lua el, trebuie sa tii capul sus! Nu-ti face griji, poate ca a fost doar un moft din partea lui.
Ai grija de tine si vorbeste frumos cu el, ai rabdare, poate va merge mai bine pe parcurs.