| Tudor2006 a întrebat:

Buna tpu.Astăzi m-am trezit cu fratele iubitei la usa,cică sa rătăcit (e mai mic ca noi)Părinții nu erau acasă.Ei stau destul de departe.Am fost nevoit sa il duc acasă.Pe drum ne-am întâlnit cu iubita mea (il cauta),acasă nu prea aveam ce face asa ca i-am condus pana acasa. Eram aproape.la usa
si ea mi-a multumit cu un sărut (nu ar fi fost prima data )Dar era fratele ei langa noi, el nu stia ca suntem împreună.Se uita la noi ca la ultimii boschetari. Evident A spus părinților.Si părinții ei m-au luat la intrebari de gen "cu gura închisă sau deschisă"Ea a venit langa mine (stăteam pe o canapea)cu un plus pe care il daruisem.Ma chemat sa vorbim afara.M-i s-a pus pe genunchi si mi-a zis ca nu conteaza ce cred parintii,ca nu ne pot despărțiți indiferent de situație.Ca ea ma iubeste mai mult ca pe orice.M-am ridicat am luat-o de mana si am intrat înăuntru.Pana la urma ce se poate intampla. Tatăl ei e un om bine facut,înalt,când se uita la tine te umple de spaimă.A venit in fata mea si-a trecut mana prin părul meu si mi-a zis:băiete, pana la urma ce se intampla între noi ramane între noi si sa am grija de ea ca de ochi din cap.Am iesit sa ne plimbam putin.Mia ramas tipărită imaginea tatălui ei in minte.Ti-e greu sa vezi un ditai omu cu lacrimi in ochi.Mama ei nu ma prea simpatizează pentru ca ma vede des pe strada si ma crede un boschetar.Mie îmi place sa ma plimb... Părinții ei ma vor accepta vreodată? (când ma vad parca il vad pe dracu in persoana) P.s. Avem 12 ani si eu sunt un băiat in regula.

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Las' că mai crești. Și se pare că are părinții ok.

| OldSoul a răspuns:

Trebuia sa precizezi de la inceput ca aveti 12 ani, mi-am irosit 2 minute din viata citind aceasta intrebare penibila.
Mai bine o lasi mai moale cu relatiile ca inca sunteti mici.

| Vali1234gahavjygjaka a răspuns:

Incearca sa te porti frumos cu ei, sa alfi ce ii deranjeaza la tine si acel lucru sa il elimini. Nu poti fi impreuna cu ea daca parintii ei nu vor.

| Fetitzacekurai a răspuns:

Deci nu stiu ce sa mai zic... Am citit povestea si ma gandeam ca ai vreo 16, 17 ani. Dar 12 ani? La 12 ani cel mai important lucru pentru mine era SCOALA nu iubitii. Eu daca as vedea doi copii de 12 ani sarutandu-se, sincera sa fiu as incepe sa rad... AI TOATA VIATA INAINTE, vei avea timp si de iubite! TRAIESTE-TI COPILARIA CA AIA NU DUREAZA TOATA VIATA!

| Florica18 a răspuns:

Pana la urma nu conteaza ce parere au parintii ei despre tine, tot ce conteaza e sa va iubiti si sa fiti impreuna, e normal sa-si faca griji pentru fata lor pana la urma asa sunt toti parinti de fete! Incearca sa vorbesti cu parintii ei, si sa le explici ca nu esti asa cum mi te imagineaza ei si ca o iubesti, si v-ei avea grija de ea si ca nimic rau nu i se va intampla! Multa sanatate, pa, pa! happy

| aliosa2345 a răspuns:

Am citit toata povestea asta si cand ai spus ca ai 12 ani... pfoai fa ceva cu copilaria ta in pana mea

| Vali1234gahavjygjaka a răspuns (pentru aliosa2345):

Ru credeam ca are vreo 16 si cand am vazut "12" mi-a picat fata.