| didisor6619 a întrebat:

Astazi ma duc acasa la prietenul meu sa impodobim bradul impreuna si vor fi si parintii lui acasa. Am mari emotii si imi este rusine pentru ca nu vreau sa fac o impresie proasta. Sunt impreuna u prietenul meu de 10 luni. Spuneti-mi va rog daca ar trebui sa ii cumpar mamei lui flori sau nu, cum ar trebui sa ma imbrac, cum sa ma comport.

Răspuns Câştigător
| Lolirot a răspuns:

Sa nu ai emotii si sa nu incerci sa fi altfel decat ceea ce esti.Sa fi politicoasa,dar nu prea formala.Un buchetel de flori pentru mama luiar fi un gest dragut.Iar imbracamintea,ei bine, sa te imbraci cu ceva care iti place tie, dar nu prea batator la ochii.

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Fii doar tu insati si da faci o impresie sa oferi flori! Eun gest frumos de apreciere da? Sarbatori fericite!
http://youtu.be/Z5iF9zYfmqI

| DracusorImpielitat a răspuns:

Pai, nu ar trebui sa ii cumperi mamei lui flori, mai bine cumpara-i ceva cu Mos Craciun, specifc sarbatorilor. Imbraca-te in ceva cuminte, ca sa nu faci o impresie proasta, de exemplu, ia niste blugi, mulati, niste cizme, si o bluza cu un imprimeu dragut. Poarta-te frumos, nu injura, mananca elegant, multumeste cand e ceva de multumit, si ca sa faci o impresie si mai buna, ajut-o pe mama prietenului tau la bucatarie, daca va serveste cu ceva. Succes!

| AlleSiiAtat a răspuns:

Trebuie sa fii tu insuti happy. Si daca vrei sa ii faci o supriza mamei pr tau ar fi un gest frumos de Craciun sa primeasca un buchet de flori happy. Si poti sa te imbraci sa fi in pas cu Craciunul.Adica daca stii la ce ma refer la un Pulover frumos si niste bluzi, si o pereche de cizme. Comportamentul fii tu insuti happy. Si Craciun Fericit :* Si Multa Bafta! happy