| IoanaMihaela5267 a întrebat:

Buna TPU,astazi trebuia sa-mi vina menstruatia conform aplicației mele pentru femei ce au ciclu regulat,in schimb eu nu am un ciclu regulat,imi simt sanii greoi si ma dor in extremități,am avut cateva crampe abdominale si cam atat,in celelalte luni imi apăreau si cateva cosuri si asteptam sa-mi vina menstruatia. luna aceasta am o stare foarte proasta,pur si simplu mi se schimba radical starea deodata, imi vine sa plang fara motiv, ce sunt toate aceste semne.E normal sa fie asa? Sunt simptomele unei femei însărcinate sau a unei femei ce asteapta menstruatia?

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Daca ai fost cuminte, atunci iti va veni, stai linistita! Daca stii ca nu ai fost cuminte cumpara un test de sarcina si vezi rezultatul. Parerea mea este ca iti va veni menstruatia! Schimbarile de stare de spirit sunt normale; ar trebui sa mergi la medic la un control. Azi sunt atatea metode care te pot ajuta si medicul ti le poate recomanda! Numai bine!