| Rose97 a întrebat:

aveti idee cum pot face un baiat sa ma placa?

8 răspunsuri:
| STEFANXxX a răspuns:

Eu stiu cum sa faci asta:
1)Cauta-l mai intii, apoi fa cunostinta cu el(daca sunteti cunoscuti este mai usor)
2)Noi baietii nu suntem prosti noi ne dam seama cind fetele sunt indragostite de noi asa ca comportate asa normal cu el, dar staruite sa-i acorzi lui mai multa atentie.
3)Dupa ce el isi va da seama macar 10% ca tu il placi intreaba-l daca are prietena(dar asta sa fie numai atunci cind veti fi numai voi doi si nu altcineva, atunci el va sta pe urma pe ginduri).
4)Spune-le prietenelor tale despre el ce simti tu pentru el.
5)Continua sa faci totul cum faceai la 2.
6)Suna-l si cheama-l in parc sau undeva unde sa fiti numai voi 2.
7)Mai intii de toate intreaba-l"ghiceste de ce te-am chemat aici"? Lasa-l sa ghiceasca de vreo 3-4 sau chiar 5 ori(ma rog). Apoi daca nu ghiceste incearca sa ii spui "eu te-am chemat aici pentru ca mie imi place de tine", atunci treaba lui ceea ce iti va zice.
Oricum e tot ce am vrut sa spun.SUCCES!winking

| windrime a răspuns:

Simplu: il bagi in seama esti draguta de treaba etc dupa il ignori dupa il ignori iar, iar il bagi in seama il ignori si esti misterioasa iar esti cea mai frumoasa pe langa el iar mirosi bine si apoi tot il ignori dupa pui paie pe foc si cu cat pui mai multe paie pe foc si esti mai ugestiva dar lasi impresia ca el nu te intereseaza cu atat te vrea mai mult. Crede-ma cheia reusitei in astfel de lucru e sa fii fructul oprit si el nu s eva putea abtine sa nu se gandeasca la tine dar trebuie sa ai grija cand il bagi in seama sa scoti artileria grea sa credeada ca mai are putin si te cucereste si pe tine apoi tu ii arati ca nu e asa el se intreaba dc si asa pana cand il ai la picioare. Succes

| DuTzY007 a răspuns:

Voua fetelor va este foarte usoroh go on te uiti atent la el si ii zambestiwinking si daca intra in vorba cu tine...nu ezista nici o clipabig grin foarte usor la voi decat la noi laughing)

| Rose97 explică (pentru DuTzY007):

Dc tie se pare la voi ca e mai greulaughing?

| DuTzY007 a răspuns (pentru Rose97):

Ca asa este laughing) greu de lucru cu voi fetele cel mai greu job pe care si-l poate gasi un barbat(baiat) daca nu va tinem in puff wow x_X laughing vine Appocalipsa laughing

| Rose97 explică (pentru DuTzY007):

Corectlaughing

| DuTzY007 a răspuns (pentru Rose97):

Mnoh vezi laughing stiu din propria experienta nail biting si nu mai vreau sa traiesc mom din alea cand ine Appocalipsa laughing))

| DuTzY007 a răspuns:

Ba CocZoRr mai du-te tu in locurile natale de unde provii si taci din gura...Ce tot comentezi pe subiecte ca asa ti se scoala tie? Tu esti un putoi de copil de clasa a 4-5 a si vi sa iti dai aere pe aici cand tu macar nu ai avut o iubita sau macar o prietena...Asa ca hai valea la Mario si gura mica