| Victoria18 a întrebat:

Aveti probleme in privinta vietii personale? Ma refer la probleme destul de grave.
Niciodata nu ati avut o relatie doar ceva de foarte scurta durata, nu stiti ce e ala sarut, etc...
Si inca ceva. Mai sunteti virgini? De curiozitate si plus ca vreau sa imi creez o idee despre viata sexuala a oamenilor. Si daca puteti sa va ziceti si varsta.
Rog seriozitate in ambele intrebari. Fara misto-uri. Am intrebat cat se poate de serios.

10 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Asta e un fel de "virginii anonimi"?

| RAY a răspuns:

Aveti probleme in privinta vietii personale?
depinde ce inseamna probleme in privinta vietii personale?
Niciodata nu ati avut o relatie doar ceva de foarte scurta durata, nu stiti ce e ala sarut, etc...
sarut da, relatie virtuala, in adolescenta pe net si in real life cateva zile, nici nu stiu ce a fost sincer
Si inca ceva. Mai sunteti virgini? De curiozitate si plus ca vreau sa imi creez o idee despre viata sexuala a oamenilor. Si daca puteti sa va ziceti si varsta.

da, 28, personal numai cred in asa ceva, sunt sceptic in acesta privinta, numai cred in fete, s-a dus naibi toata increderea(metaforic vorbind ) cand am cunoscut o vrajitoare care m-a vrajit rau de tot apoi am descoperit ca ma fermecat bine, cand am descoperit, i am dat adio dar apoi a urmat niste cosmaruri 2 ani

| Raniaa a răspuns:

"Niciodata nu ati avut o relatie doar ceva de foarte scurta durata, nu stiti ce e ala sarut, etc... " dacă astea sunt probleme destul de grave... opriți planeta, vreau să cobor!

| Victoria18 explică (pentru Raniaa):

Frate... Grave din punct de vedere sentimental... Daca nu intelegi, nu comenta.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Victoria18):

Si moartea unei rude ce mai e? Voi copiii si 'problemele' voastre de oameni mari.

| Victoria18 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Eu nu am zis ca e mai grav decat moartea unei rude...

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Victoria18):

GRAV, -Ă, gravi, -e, adj. 1. Care este extrem de important prin consecințele neplăcute pe care le poate avea, care poate avea urmări rele; p. ext. important. ♦ (Despre boli, răni) Periculos, primejdios; care poate provoca moartea.

In intrebarile tale de la inceput imi pareai o fata cu aspiratii care vrea sa treaca peste superficialitatea din jurul ei si sa se axeze pe perfectionarea propriei persoane. Acum, insa, imi pari doar o frustrata complexata ca nu s-a sarutat pana la 18 ani. Ai doar 18 ani. In conditiile vietii de astazi, cel mai probabil vei trai pana la 80-90 de ani, deci nici macar nu ti-ai trait un sfert din viata, in ***.

| GrungyCacti a răspuns:

Am 23 de ani si sunt virgina. O data m-am sarutat dar acea experienta vreau sa o uit, a fost cumplit. Imi doresc mult o relatie dar nu ma atrage nimeni.

| LilPeep a răspuns:

''probleme grave=nu stiti ce e ala sarut'' ok
Sunt altele mai grave, dar sa trecem peste, raspunsul este da, nu stiu ce e ala sarut.
Nu am intretinut raporturi sexuale.

| AnonimaaaaG a răspuns:

Am avut. Aveam 16 ani si am facut cea mai mare greseala. N-am avut nicio experienta cu niciun baiat, pana la ziua fratelui meu cand m-a sarutat unu, a fost primul meu sarut. Dar nu a fost ceva serios pentru ca nu am mai vorbit dupa. Tot la 16 ani am avut primul prieten dar nu stia sa sarute, era genul ala de sarut pe care ti-l da mami dupa ce te pui sa dormi. Deci, nici nu stiam sa sarut. Mi-am facut un prieten acum 1 an, eram "prieteni cu beneficii" am iesit cu el si am vorbit, am avut si primul sarut cu el. Saruta foarte bine si tot o data am avut niste fluturasi in stomaac. mama. Datorita lui am invatat si eu sa sarut. Inca sunt cu el, am aproape 18 ani si am avut si relatii sexuale cu el. E normal sa se intampla asta pana la urma. El mi-a cerut asta, eram virgina, era virgin. A fost frumos. Inca suntem impreuna de atunci.
Daca vrei sa vorbim mai multe si sa imi spui viata ta, iti pot da sfaturi, orice. Imi lasi mesaj