| anonim_4396 a întrebat:

Azi am ieșit cu mama la plimbare și am trecut pe lângă o banca cu 3 rromi. M-am simțit atât de analizata încât îmi venea din ce în ce mai greu sa merg, parca nu mai puteam, dar am continuat sa încerc sa merg normal ca să nu mă fac de ras, însă mama nu avea nici o treaba, era super relaxata. Oare de ce s-a intamplat asta? Am mai trecut eu pe lângă oameni și m-am simțit privita intens dar niciodată în asa fel încât sa îmi vina greu sa mai merg. Sincer, nu ma consider o,, bunaciune" ca să zici că înțeleg. Scuze pentru categorie, dar aceasta e cea mai vizitată!

6 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Esti constienta de faptul ca totul s-a intamplat in mintea ta, nu?

| Anonima975 a răspuns (pentru Goete):

Nu exclud nicio varianta, dar nu cred sa se fi întâmplat în mintea mea, deoarece m-am uitat cu coada ochiului în spate și ei tot ne priveau insistent chiar și după ce am trecut de banca pe care stăteau ei

| Goete a răspuns (pentru Anonima975):

Efectul s-a intamplt in minte ta, nu am spus ca nu ai putut fi privita. Si ce daca te-au privit? Ai supraevaluat ceva fara importanta.

| Crackman a răspuns:

Nu este nimic, totul in capul tau. Este adorabil sa lesini ca esti privita happy.

| Anonima975 a răspuns (pentru Crackman):

Nu este adorabil, este jenant laughing

| Endoryus a răspuns:

Nu poti sa compari o copila fara cap cu o femeie cu capul pe umeri. E atat de simplu. Mama ta are o varsta pe cand pe tine te doare de ce se intampla in jurul tau. Acorzi atentie unor detalii inutile.