| Viitorulapropiat a întrebat:

Buna tpu...azi am iesit si eu cu prietena mea, si intr-un moment cand o tineam in brate,i-am pus mana in zona intima ( gen peste pantaloni) si am tinut-o ceva timp,intrebarea mea este,s-a excitat oare? si cum iti dai seama daca o fata e excitata sau nu? poate pare prosteasca intrebarea, dar vreau sa aflu

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu avem d eund esa stim daca ea s-a excitata ori ba, doar ea poate sa-ti spuna in cazul asta.
Totusi, la fete este nevoie de mult mai mult decat o simpla atingere. La noi nu se scoala nimic doar la atingere, cum se intampla la voi.

| Nemessys a răspuns:

Pai daca in secunda urmatoare, nu ti-a *** o palma, eu zic ca s-a excitat putin si din cauza asta te-a lasat sa-i tii pana acolo.

Cum iti dai seama ca o fata este excitata? Pai. cel mai simplu ar fi prin sunetele pe care le scoate (stii tu la ce ma refer), sau de exemplu prin saruturi (aici sincer nu stiu cum sa-ti explic). Si cam atat. Nu stiu foarte multe despre asta. happy