| NiculaiMarianTraian a întrebat:

Azi cu iubita mea ne-am dezvirginat. Ne-am protejat, am verificat prezervativul sa vad daca este ok si era ok. Ideea e ca am pus dupa degetul pe capul penisului si dupa am atins-o in partea de sus a vaginului chiar aproape de vezica urinara. Tin sa precizez ca nu am introdus degetele in vagin

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar si daca am presupune ca iubita ta in momentul acesta este in PERIOADA FERTILA de 5-6 zile a ciclului menstrual, sau chiar intr-o zi din imediata apropiere a zilei de ovulatie, chiar si in acel caz se poate considera ca posibilitatea de formare a sarcinii in conditiile descrise este extrem de mica, infima. Este indicat si recomandat sa eviti pe viitor astfel de ''experimentari'' mai ales in cazul in care ciclul menstrual este in perioada fertila. Multa sanatate!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu are cum.
Dar ca sfat, inainte sa faceti astfel de lucruri, neprotejate ma refer, sa vedeti in ce perioada este ea. Daca este la inceput este mult mai sigur, hai sa zicem a 14 zi.
Felicitari ca te preocupa astfel de lucruri legate de relatia ta cu ea.

| Andreeush a răspuns:

Nu are cum să rămână însărcinată.

| Katie1356 a răspuns:

Din ce stiu, nu are cum sa ramana insarcinata.

| NiculaiMarianTraian explică:

Poate ramane insarcinata?

| NiculaiMarianTraian explică:

Cat mai multe raspunsuri va rog

| Aghireirs a răspuns:

Nici vorba.Stati calmi ca nu poate sa rămână insarcinata atata de usor.
Este totul in regula.Multa baftahappy