| maryanaa a întrebat:

bacuuu...azi am avut bacu la romana si la textul argumentativ nu mai stiu sigur daca am scris concluzia pentru ca m`am luat cu altceva credeti ca scade mult? funda vot orice nu mai pot sunt disperata ca nu imi amintesc...scuze categoria dar asta e cea mai cautatalaughing:*:*

Răspuns Câştigător
| n30x a răspuns:

Nu vei obtine puctajul maxim pe subiect dar nici nu iti va scadea cine stie ce. Concluzia e importanta cum ai uitat-o?big grin

2 răspunsuri:
| IuliaJuly13 a răspuns:

Nu prea conteaza concluzia. important e ca ai argumentat! Concluzia este simpla! Textul era basm, din argumentari se vedea asta!

| Fortune a răspuns:

Cum sa fie basm amice? Tu te auzi ce vorbesti?