| AlCoLiKdEnIsA a întrebat:

Cam prin noiembrie-decembrie ma ciupit un baiat si eu... de vreo 200 ori laughing da stiu stupid. nu am vorbit deloc cu el, are clasa langa a mea, acum o saptamna daca nu 2 imi trimite un msg pe fb * :3 * l-am intrebat ce? si el a zis ca a gresit destinatrul. ma rog azi ciuleam de la o ora. si cand am ajuns acasa m-a intrebat daca imi place de prof de nu stau la ora lui. precizez ca i-a zis la prof ca eu si cu o colega am fugit la etaj fiindca avea sa ne prinda laughing
El ce vrea? ca nu il inteleg, e super dragut nu stiu cum d evorbeste cu mine thinking
Funda big grin

4 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Vrea sa se bage in seama...se plictisea si na...
stiu ca asteptair aspunsuri gen "te place" dar e devreme.mai ciupestel de vreo 200 de ori si apoi vei putea sa iti faci o impresie

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru shadow72):

Dar nu l-am ciupit doar eu... ne-am ciupit amandoi laughing

| shadow72 a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Detalii detalii

| EvelynAlexandra98 a răspuns:

Ah, ce dragut. :3 Poate mai evolueaza. smug Vreau si eu. rolling on the floor)) Nu o sa stii niciodata ce vrea un baiat. Sunt greu de inteles. De ce nu te apuci sa vorbesti cu el? smug E o idee. Cine stie, poate iese ceva. smug