| BossKlauX2015 a întrebat:

Buna TPU. Cand o prietena iti spune neironic fara sa o intrebi ca ar face sex cu tine daca ar mai fi facut( ea fiind virgina), este de bine sau de rau? Fetele fiind diferite nu stiu ce ar putea insemna, adica poate fi si ca un fz, dar si opusul. Noi ne intelegem super bine, flirtam, ea rade de multe ori cand se uita in ochii mei si asta stiam ca e de binelaughing Nu am dat de inteles niciodata ca o plac si nici nu am marturisit si nici ea. Niste sfaturi va rog?

6 răspunsuri:
| ania a răspuns:

E interesata sa aiba o relatie cu tine, daca esti la faza in viata in care esti interesat de casatorie si iti pkace suficint de mult incat sa o vezi ca o posibila nevssta, merita sa te legi de ea, daca nu Dumnezeu s-ar bucura sa o lasi in pace, la final cineva va avea de suferit.

| Mopmop a răspuns (pentru ania):

Domnul sa te binecuvinteze sora! Insa nu crezi ca are probleme mai urgente decat a fratelui nostru utilizator de TPU?

| Violleta2022 a răspuns:

Este doar o forma de flirt, ca sa vorbeasca si ea ceva, ca nu ar afce nimeni asta din caritate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că se simte atrasă de tine, însă nu este sigură că ești omul căruia i-ar oferi virginitatea.
Dacă o iubești, ia-o de soție...și apoi vă jucați cât vreți. Fericiți sunt cei ce procedează așa. happy

| Mopmop a răspuns:

Bossulica... treci la fapte nu mai filozofa pe subiect. Timpul trece si ai nevoie de experienta...

| SociopatuI a răspuns:

Un sfat? Desigur!
Cumpara o cutie de prezervative iar daca in maxim 7 zile nu se da batuta si iti cere sa i-o tragi, propune-i tu si cu siguranta va accepta. Eventual arata-i si cutia de prezervative, poate asa va accepta cu siguranta pentru ca riscurile vor fi minime.