| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, care este marimea medie a penisului in funcție de varsta?
Am 14 ani si il am de 16 cm, este ok?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru informarea CORECTA, in privinta dimensiunii statistice medii a penisului barbatilor din Romania, activi d.p.d.v. sexual trebuie sa afli ADEVARUL stiintific si medical in aceasta privinta.
Daca ti-ai masurat corect penisul in acel caz trebuie sa fii foarte fericit si multumit ca cel de sus a avut multa grija fata de tine. Marimea este mai mult decat OK. Ca sa afli care este marimea medie statistica a penisului in tarile din Europa, acceseaza si citeste cele 2 materiale :
https://www.antidotul.ro/......lider.html
https://www.medlife.ro/......sului.html
Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da este ok.

| Celcestietot a răspuns:

Cauți statistici pe internet și vezi.

| Sofer a răspuns:

O mărime ok.

| Cineva797406016386 a răspuns:

Nu e ok căci mărimea penisului este egală cu dublul vârstei de trebuia penisu tău să fie de 28 cm

| GHEBOASA a răspuns:

Mica rau...