| andreeacindy a întrebat:

care ma poate ajuta, ami place de un chelner si de fiecare data cand ma duc la cafenea tot timpul ma uit la el si ai zambesc ( si nu-l scap din ochi), si el se uita tot timpul la mine dar pana acuma nu m-a intrebat nimic, el e italian si lucreaza in Austria unde locuiesc si eu, cum sa fac sa-l atrag pentru ca mi-e rusine mie sa-i cer nr de tel sa-u sa-i spun ceva,,, asa ca ajutati-ma sa-l fac sa-mi ceara nr de tel. Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Public22 a răspuns:

Spune-i sa iti aduca o cafea, ceva de mancare si un numar de telefon. Simplu, nu?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cu telefonul in mana, la vedere, zambeste-i mai mult: daca este istet, va intelege mesajul tau.

| HDeNiSaR a răspuns:

Intreaba-l daca nu vrea sa fie profesorul tau de Lb romana ca ai avea nevoie!
o sa fie incantat!

| Oana_Cosmin_1995 a răspuns:

Cere-i o carte de gramatica. Va fi cucerit definitiv!

| micro4442 a răspuns:

Draga mea! Fara tupeu sau putin curaj nu o sa reusesti nimic! Ia=ti inima in dinti, pana la urma nu prea ai nimic de pierdut, poate de castigat happy.Du-te la el si intraba-l daca vrea sa va vedeti in timpul liber la un suc, inghtata happy