| GirlAngel a întrebat:

Ce as putea sa fac sa imi creasca sani mai mari?!? Am aproape 14 ani... mi-a venit ciclu de 10 luni. si am sanii mici :-d.Prietenul meu imi spune mereu "iubire ce sani mici ai" x-( dar am fundul marehee hee. Funda pentru cel mai bun si cel mai rapid raspuns :X.

Răspuns Câştigător
| EyesSad17 a răspuns:

O.M.G fetelor! tu spui ce sa faci ca nu iti mai cresc sani si iubitul tau spune'iubire ce sani mici ai 'tu chiar crezi ca iubitul tau s-a indragostita de sani tai? eu una nu cred plus ca esti mica ai 14 ani nu 18 sau 19 atunci sa te plangi ca ai sani mici dar acum nu te stresa fi degajata mult succes

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu faci nimic te multumesti cu ce ai.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ai abia 14 ani, mai astepata pana sa devii o pitipoanca in adevaratul sens al cuvantului.

Sau roaga-ti iubitul sa iti puna silicoane.

Intre timp mai pune mana pe o carte si joaca-te cu papusile.

| ascovit a răspuns:

Maseazaii

| BlueBird a răspuns:

Pai pe la 14 ani nu prea cred ca trebuie sa te preocupe chestii de'astea tongue. O sa creasca dar trebuie sa ai f multa rabdare tongue.

| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Nu mai manca de la MC Donalds si nu o sa mai ai un fund mare.
Poate sanii ti-au cazul la fund asa ca zi si tu ca ai un fund ca sa compenseze si pentru sani. laughing
Ufffff... ce sfaturi am ajuns sa dau la copii de 14 ani.
Ai 14 ani, nici macar iubit nu ar trebui sa ai, doooooh. Cauta unul careia ii place asa cum esti sau zi lu' "iubit" ca atunci cand o sa-i mai creasca si lui muschii atunci o sa mai cresti si tu in bust.

| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Apropo, inca ceva: sa nu fi niciodata atat de superficiala incat sa-ti pui silicoane. Sunt destui baieti care te vor aprecia asa, dar oricum stai calma ca e destul timp sa-ti mai creasca. NU o sa ramai asa, o sa te mai dezvolti.
PS: scumba iubitul, suna a fi cam dobitoc, sau ma rog, fiecare cu obsesiile ei. happy

| LifeInColors a răspuns:

Tre sa ai rabdare, nu te ingrijora:*

| aleerawr a răspuns:

Zii sa se multumeasca cu atat.laughing Nu stiu ce ai putea face, dar stai linistita, nu esti singura cu sani mici la anii tai. Spune-i prietenului tau sa se multumeasca cu ce are laughing

| Adelinnaa a răspuns:

Ai de abia 14 ani nu cred ca conteaza chestia asta si iubitul tau e putin cam obsedat

Răspuns utilizator avertizat
| Barbie69 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic...o sa creasca cat mai repede singuri daca ti-a venit ciclu:*

| Andrutzza_3688 a răspuns:

Iti poti pooone silicoane.si xcum lasa-l pe iubitul tau daca nu-i place asa cum esti de ce mai e cu tine?

| Andrutzza_3688 a răspuns:

Iti poti pune silicoane dar noh...sau poti sa nu asculti ce zice iubitul tau de ce mai e cu tine daca nu-i place de tine...lasa doar nu o sa te framante aceasta problema toata viata.happy