| DiaaaaBlondii a întrebat:

kiss ce credeti ca s-ar potrivi cel mai bine pentru o seara romantica petrecuta in doi? Hai ca va povestesc ce am de gand. sambata viitoare vreau sa-i fac o surpriza prietenului meu pentru ca in ultimul timp l-am cam neglijat, as vrea sa-i ofer o seara de neuitat, bineinteles vom fi doar noi doi acasa ..singuri..si chiar nu m-ai am idee ce surpriza sa-i fac. avand in vedere faptul ca surprize de genul asta au tot avut loc intre noi mi s-au epuizat toate gandurile si ideile la ce as putea sa-i fac ca sa para si romantic si pervers. Voii baietii ce idei aveti? ce v-ar placeaa?

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Sa faceti sex!

| alinaiuliana89 a răspuns:

Eu zic sa iti iei o camasa sexi sau un costum ceva roleplay...sigur ii va placea... gateste-i ce-i place, nu te sinchisi sa faci decor, aranjeaza-te tu, cauta un film bun etc restul vine de la sine