| Fatafaraviata a întrebat:

Ce credeti merita sa am ai o relatie cu colegul de clasa? (Sunt in clasa aXa)

9 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Nu. la un moment dat o sa va plictisiti tot vazandu-va in aceeasi clasa, facand aceleasi lucruri.
dar poti incerca..desi sunt sanse mici sa iasa ceva

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineintees ca DA. Este cat se poate de normala o astfel de relatie de cuplu. Succes!

| Fatafaraviata explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc

| Ara997 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

"cuplu"? la 16 ani cuplu. e un fel de joaca de-a adultzii sau cum?

| Fatafaraviata explică (pentru Ara997):

Păi dacă puști de 9 ani au relatii serioase? E atât de miraculos?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur că este, de ce nu? Eu nu văd nimic în neregulă cu asta.

| Fatafaraviata explică (pentru anonim_4396):

Pai daca nu merge relatia..trebuie sa vad in fiecare zi

| Kingsley a răspuns:

Da.