| CristiMessi a întrebat:

Ce este sexul anal? Dar sexul oral?

10 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi DETALII la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Toate cele bune.

| lpavel a răspuns:

Daca inca nu stii se pare ca ai 6 ani iar la varsta asta nici nu trebuie sa stii... mai uita-te la desene animate, cand vei creste vei afla tot... big grin

| CristiMessi explică (pentru lpavel):

Nu am de unde sa ma documentez

| lpavel a răspuns (pentru CristiMessi):

Ce intrebi tu e pornografie curata... mai bine te-as cruta de astfel de raspunsuri... esti prea mic, traieste-ti copilaria acum pentru ca e prea scurta, de sex vei avea parte zeci de ani!

| HueyFreeman a răspuns (pentru CristiMessi):

Goagal. Ai un internet intreg la dispozitie si tu zici ca nu ai de unde.

| h3r a răspuns:

Prin oral bagi și pe cealaltă parte scoți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doua prajituri. Prima este cu banana si ciocolata iar a doua cu banana si o crema albicioasa.

| benga94 a răspuns:

Chiar nu stii? Sex oral se face cu gurita, si sex anal cu funduletzul!

| JohnCena02 a răspuns:

Sex oral = sex in gura, sex anal = sex in kur