| HunterSpartanu5 a întrebat:

Buna TPU, ce înseamnă daca cineva îți acorda foarte multa atentie?

Răspuns Câştigător
| Invictusman a răspuns:

Ca ii pari interesant din anumite puncte de vedere.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cine este persoana respectiva si ce fel de atentie iti acorda.
Daca este cineva de varsta apropiata, care te place si iti face curte, este cu intentia sa te cucereasca, fiindca te place.
Daca este un pedofil sau criminal, atunci este de rau, fiindca iti da atentie, doar ca sa te seduca si sa te violeze sau omoare.
Fiecare om trebuie judecat diferit, in functie de varsta si de intentiile lui.

| DenqOO a răspuns:

Te place sau are nevoie de ajutor

| OniChan666 a răspuns:

Simp.

| bogdanmanevra a răspuns:

Salutare! Hmm, depinde cine este acel cineva.

Sa spunem ca e o fata, exista mai multe posibilitati

Poate te considera un prieten de incredere, o persoana cu care poti purta o discutie, poate te place... Sau poate e doar o persoana vorbareata.

Ideea e ca, daca vrei sa iti dai seama in ce caz intra ar trebui sa dai mai multe detalii.

| Xtyx a răspuns:

O place!?