| HunterSpartanu5 a întrebat:

Buna TPU, ce înseamnă daca un băiat îi acordă multa atenție unei fete?

Răspuns Câştigător
| Invictusman a răspuns:

Ca o place, o considera atrăgătoare, simpatica, ii place sa fie în compania ei.

4 răspunsuri:
| DenqOO a răspuns:

Ca te place

| OniChan666 a răspuns:

Este simp.

| bogdanmanevra a răspuns:

Hmm. Depinde de anumiti factori. Poate respectivul s-a atasat de acea fată, o consideră o prietenă. Contează și vârsta. Relația dintre cei doi. Există și șansa ca respectivul să o placă. Trebuie să analizezi pur și simplu situația și cred că vei ajunge la o concluzie.

| ValiSenzual a răspuns:

Ca ie ghei...eternul copac al viet' vale