| DanielaGarcia a întrebat:

Buna TPU, ce înseamnă daca un băiat te întreabă dacă ești disponibilă, adică dacă vrei sa fii iubita lui și tu razi?

5 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

După mine nu trebuie sa îți bați capul.
Femeia acționează din emoție asa ca poți sa stai ani și nu înțelegi de ce nu sau a făcut aia

Tu vezi pe parcurs dacă este interesata, iese la întâlnire etc etc e bine
Dacă nu... alta simplu desi recomand sa vorbești măcar cu 3 sa ai de unde alege

| intrebcenustiu a răspuns:

Inseamna ca esti pr0asta

| MoonwalkPhenomenon a răspuns:

Pai tu nu stii de ce ai ras? De unde sa stim noi ce inseamna laughing))))

| DanielaGarcia explică (pentru MoonwalkPhenomenon):

Să știu eu? pai pana mea daca era vorba de cine știe ce chestie...

| Dragos1727 a răspuns:

Ai putea sa il intrebi si pe el daca e disponibil, si iti vei da seama dupa raspunsul lui daca te place sau nu.