| ℓσνє a întrebat:

Ce jocuri va plac si jucati de pe Magazin Play, pe telefon? Scuze de categorie, dar daca un aceeasi intrebare la categoria corespunzatoare, nu o sa primesc niciun raspuns. Funda happy.

5 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Pai am asa :asphalt 6, rise of glory,zen pinball,blobby vollei, air attack, talking tomtemple run, fruit ninja, real fifa 2012. poate ne spui si ce ai tu!

| ℓσνє explică (pentru radu75):

Pai tu esti baiat, eu fata. Deci avem gusturi diferite tongue Totusi si eu am Temple run, Talking Tom, Fruit ninja. Pe langa astea mai am si Diamond Dash, Angry birds, Subway surf care-mi place mult tongue si multe altele, am o groaza laughing

| vlad77 a răspuns:

Pai am asa: NFS Most Wanted, Subway Surfers, Fruit Ninja Puss In Boots, Real Football 2012, Penalty Champion, Pou, Jetpack Joyride etc.:dd

| amphetamine666 a răspuns:

Temple run, angry birds, fruit ninja

| Tiplea_Ionut_1998 a răspuns:

Pai eu joc: Pou, Subway Surf, Temple Run Brave, Head Soccers