| Sandumariamadena a întrebat:

Ce parere aveti daca aseara dintr-un pub am plecat acasa la un baiat mai multe fete si baieti iar pe seara am ramas doar eu cu respectivul baiat?
Ne-am pupat, ne-am mai frecat prin haine, ne-a luat valul dar nu mi-a propus nimic obscen si m-a intrebat daca vreau sa fiu iubita lui ca nu il intereseaza daca nu facem sex ca poate sa f***a si altele. Ma musca de buza foarte mult. Sincer mie imi placea dar nu stiu ce sa fac in privinta lui, a doua zi nu m-a cautat deloc, ce ar trebui sa fac? Avem amandoi 17 ani

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Toti spun acelasi lucru la inceput, ca nu vor sex, dupa care ori te forteaza, ori te santajeaza ca te paraseste, daca nu ai sex cu el.
Si nu te va cauta prea curand, ca asta este tactica golansilor, sa va fiarba, pana nu mai puteti si il cautati voi si apoi ii promiteti orice, numai sa fie cu voi, caz in care el, pune conditia sa afceti sex cu el.
Asta este o tactica de prin prostutele in pat si facut sex cu ele, de buna voie.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Era beat?

| Sandumariamadena explică (pentru Adry05):

Nu

| Adry05 a răspuns (pentru Sandumariamadena):

Ah atunci o fi zis-o ca să pară marele băiat de încredere cu care te poți culca liniștită că mâine te și ia de nevastă laughing))

| ania a răspuns:

NImic în privința lui.Mai bine roagă=te în fiecare zi ca Dumnezeu să aducă la timpul potrivit pe viitorul tău soț în viața ta.

| DeathIncarnate a răspuns:

Părerea mea este că ești idioată...trist.

| Sofer a răspuns:

Dai tu mesaj și vezi ce face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa ii bucuri asa si pe alti baieti

| eufaraeucueu a răspuns:

Pai el sigur voia doar sa și o tragă cu tine, deci n o sa l mai găseștilaughing))