| Deliaa94 a întrebat:

Ce parere aveti daca un baiat iti ureaza la multi ani te intreaba ce mai faci si isi cere scuze ca nu a mai intrat pe Facebook? Ii raspund inapoi si doar vizualizeaza mesajele dar nu imi raspunde. L-am intrebat el ce mai face si ca ii multumesc pentru urare dar nu a mai raspuns inapoi. Tin sa mentionez ca el m-a mai cautat inainte, chiar m-a si sunat, asta imi denota ca ma place, dar ma cam evita de o saptamna, inainte era mai prezent ma cauta mai mult. Acum nu stiu de ce mai trimiti mesaj ca apoi doar sa dai seen si sa nu raspunzi? Mai bine nu trimitea. Tin sa mentionez ca ne cunoastem de mult timp, iar acum o luna ne-am vazut, au fost niste saruturi intre noi, imbratisari si a dat de inteles la toate postarile care le punea la story ca ma place. Chiar el mi-a zis odata la telefon acum o saptamana ce parere ai despre storyurile mele de indragostit si i-am raspuns, ma asteptam la asta. Voi ce parere aveti? Multumesc!

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce parere avem depre ce?

| LoveSleep a răspuns:

Părerea mea e ca ar trebui sa-i dai block oricarui tip care te intreaba ce mai faci dupa ce ti-a urat la multi ani.

| Ggpen a răspuns:

S-o fi împăcat cu fosta si nu vrea sa spuna pentru ca vrea sa isi pastreze o portita deschisa catre tine. Sau poata si-a gasit pe alta dar nu e prea hotarat in ceea ce o priveste

| George377 a răspuns:

Cred ca are iubita si sterge mesajele apoi uita de ele daca sunt șterse sau uita ce ti-a zishee hee eu asa păteam inaintewinking