| Deliaa94 a întrebat:

Ce părere aveți dacă un bărbat lasă o tăcere si nu spune ceea ce simte cu adevărat chiar dacă între cele 2 persoane a fost sau nu doar o aventura? Plus de asta arată ca este și gelos și îl deranjează și ca a fost blocat pe whatsapp dar cu toate astea nu spune nimic indiferent care ar fi cuvintele.

8 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

A fost sau nu o aventura, cred ca este destul de important. Poate nu simte la fel, sau daca e lagat de cealaltă întrebare a ta, atunci se explica

| Deliaa94 explică (pentru Emazio):

Da este legat de cealaltă întrebare a mea! Omul este gelos, și a încercat sa ma facă geloasa in ultimele zile și mi-am dat seama ..sigur a făcut o intenționat sa ma simt și eu nașpa cum poate de altfel sa simțit și el.

| Emazio a răspuns (pentru Deliaa94):

Daca spui ca este atat de implicat, eu nu cred ca este total dezinteresat de tine, altfel cine ar mai da atenție sa faca asa gesturi daca nu are nici un interes?
Dar cred ca la cum evoluează situația, sa isi piardă interesul fata de tine. Cred ca ar trebui sa iti iei inima in dinți si sa vorbiți.

| Deliaa94 explică (pentru Emazio):

Nu știu ce sa fac, as începe eu sa vorbesc cu el dar as vrea sa i las timpul necesar in care poate îmi va scrie el. Blocând ul zilele trecute de nervi la deranjat chestia asta spunându mi atunci l-am deblocat dar n-am mai vorbit nimic.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că e tăcut.

| Jus7t a răspuns:

Ați făcut sex și după cum ai ajuns să îl blochezi?
A zis sau făcut ceva, probabil tu aveai sentimente și el atunci făcea pe tipul rece și dur.
După ce și-a luat block e posibil să se fi aprins ceva în el..sau înainte de asta.
Are ceva motive pentru care încă nu vrea o relație cu tine sau în general.
Poți să vorbești cu el de exemplu.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Cred că are nevoie de un timp de gândire, cel puțin câteva zile. După, vezi ce se întâmplă, ideal ar fi să ai răbdare și să fii diplomată, adică să afli de la el ce te interesează, dar prin aluzii, fără să-l stresezi.

| iuliaiulia4 a răspuns:

Da-i pup