| Deliaa94 a întrebat:

Ce părere aveți de faptul ca băiatul cu care vorbesc și ne-am apropiat mai mult spre exemplu aseară m-am trezit cu o cerere de prietenie de la un prieten de a lui! Suntem la început de drum mai exact, dar nu înțeleg de ce prietenul lui a intrat pe mine sa ma întrebe câți ani am, de unde sunt in cazul care eu văd poza cu ei doi pe Facebook și sunt prieteni! Voi ce părere aveți oare l-a pus intenționat? Sa vadă dacă mai vorbesc și cu alții? Deocamdată nu i-am zis lui nimic. Dar e ciudat ca de abia acum după ce ne-am apropiat mai intim sa zic, el și-a pus prietenul sa vorbească cu mine, voi ce părere aveți? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

E clar, te testează pentru că-i pasă!

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu il baga in seama.

| SilentRain a răspuns:

De unde știi 100% ca a fost pus?
Poate apa se baga in seama aiurea
Pur si simplul ignora-l

| 90210 a răspuns:

Pe mine cand m-a contactat un prieten al iubitului meu (il vazusem o singura data in persoana pe prietenul ala) i-am spus imediat iubitului meu pentru ca nu voiam sa spuna dupa ca vorbesc pe la spatele lui cu ala. M-a invitat in oras pentru ca venise in Bucuresti pentru 2 zile cu inca o prietena (iubita unui alt prieten de-al lui) si i-am zis ca sunt ocupata. I-a zis el repede iubitului meu ca sunt antisociala si ca nu intelege de ce n-am vrut sa ies cu el si cu fata aia in oras. Eu deja ii spusesem iubitului ca ma contactase. Prietenul asta voia sa faca sa para ca am vorbit eu pe ascuns cu el, dar iubitul meu stia deja tot. Pe scurt...nu mai sunt prieteni acum. Ala se bagase ca musca il lapte ca sa ne strice relatia.

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns:

E ceva normal...laughing
Daca arăți bine toti te vor
Mai ales daca esti,,, A prietenului,,.
Cu mine a încercat si varul fostului(, cand eram cu el)de,, prieteni,, Nu mai zic...
Cum vb. cu un bărbat se dau si amici la mine...

| Vasea2003 a răspuns:

Face asta findca nu are incredere in tine..., mie mi se pare un gest urat...