| Alexandra727377373 a întrebat:

Buna TPU! Ce părere aveți de partidele mai dure?
(Eu le ador, păcat ca iubitul meu nu e în stare.)

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

E o preferință ca oricare alta.
Dar schimbă-ți iubitul, că altfel o să te frustreze chestia asta permanent.

22 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Sunt excitante. eu sunt un adevărat sălbatic în pat, am rupt multe paturi la viață mea

| Violleta2022 a răspuns:

Categoric nu pentru mine!

Poate pentru o masochista...

| Alexandra727377373 explică (pentru Violleta2022):

Nu sunt masochista
Dar partidele soft ma plictisesc

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alexandra727377373):

Poate ca iubitul tau nu este capabil sa te satisfaca vaginal si sa-ti provoace orgasme, atat vreme cat spui ca te plictisesti la sex.

Schimba iubitul, cauta-ti unul cu un organ mai mare sau mai priceput in a face sex, care sa te satisfaca vaginal, sa-ti provoace orasme multiple si nu vei avea nevoie sa fii data cu capul de pereti si violata, ca sa simti placere.

Si totusi, tot ce ai descris tu ca ti-ar place sa-ti fie facut este specific masochistilor!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu este el în stare, adaugă un amant.

| VoidEternal a răspuns:

Nu sunt fan.

| just4ubr2015 a răspuns:

Si mie imi place mai dur si apreciez femeile care vor putin picanterii in relatie nu monotonie daca el nu vrea acest lucru lasa-l nu iti pierde timpul cu amatori

| Stonehard a răspuns:

Alternati partidele dure cu cele soft, asadar va fi impacata toata lumea. Mie ca barbat imi plac partidele dure, dar nu mereu.

| cristianvalentin337 a răspuns:

Vin eu sa te ajut

| Alexandra727377373 explică (pentru cristianvalentin337):

laughing ar fi bine

| cristianvalentin337 a răspuns (pentru Alexandra727377373):

De unde esti? laughing

| Alexandra727377373 explică (pentru cristianvalentin337):

Botoșani

| Alexandra727377373 explică (pentru cristianvalentin337):

laughing hai, doar să nu ma minți ca sti să faci și după să rămân proastă

| cristianvalentin337 a răspuns (pentru Alexandra727377373):

Cum ai insta? Spune mi și șterge întrebarea dupa laughing)

| samibnroxana a răspuns:

Ba nu stiu daca vrei iti dau numarul lu un tovaras ca da in femei cu bate picioare daca ti place mai dur

| ovd211 a răspuns:

Wow, mereu mi-am dorit o partenera de genul? Vrei sa ne satisfacem impreuna?

| Lomnaaa a răspuns:

Le iubesc dar nu am găsit pana acum o fata sa accepte sad