| Krysscristinakryss178 a întrebat:

Ce parere aveti de site-ul emag.ro? Sunt seriosi sau nu? As vrea sa comand un telefon de acolo si nu sunt sigura daca e serios sau nu. Cei care ati mai comandat telefoane de acolo, ce parere aveti, mertita sau nu? Sunt seriosi sau nu? Si scuzarti categoria dar este cea mai discutata. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| SaraJ a răspuns:

Salut! eu nu am comandat tel. ci o camera foto destul de scumpa, pe langa altele. sunt destul de seriosi si comenzile vin repede. in plus, daca nu-ti convine, il poti returna in 30 de zile (doar esti cetatean european big grin)

| Krysscristinakryss178 explică (pentru SaraJ):

Si daca il comand, il pot plati si in rate?

8 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Am comandat multe chestii de la ei si au fost f seriosi, eu zic k se merita cu toate k nu intodeauna au cele mai ieftine lucruri dar u transport gratuit

| Ioana22B a răspuns:

Telefonul meu, un Samsung Galaxy Ace e luat de la Emag si a fost foarte bine! happy Diferenta e ca eu aveam reprezentanta in oras deci m-am dus personal si am facut comanda care a venit in 3 zile cum au spus si am primit si un mouse gratis pentru laptop.Am comandat de acolo pentru ca au preturi avantajoase, cel putin la marca mea de telefon, acolo era cel mai ieftin.Comanda cu incredere!winking

| arual93 a răspuns:

Sunt seriosi,eu de un an comand online numai de pe eMAG,am cumparat si telefon si a fost bun, vei fi multumita de serviciile oferite, am avut probleme cu un mouse, si l-am returnat, peste cateva zile si mi-au inlocuit produsul cu unul nou

| Lleisha a răspuns:

Eu am telefon cu touchscreen de la eMAG. Vreau sa iti spun ca merge bine, il am de anul trecut si am mai cumparat de la ei si un card de 8 gb dar telefonul nu a suportat cardul. Si tata are telefonul tot de la eMAG, dar de la un moment dat, telefonul a inceput sa ii stearga numere din telefon.
Acum depinde de norocul fiecaruia.

| Adi69 a răspuns:

Salut eu am comandat lucruri foarte valoaroase de acolo si da sunt foarte seriosi(laptop, bitzuri etc...).Cat despre platitul in rate din cate stiu nu poti dar vezi si tu.Eu chiar iti recomand pentru ca vine foarte repede

| LucaDan a răspuns:

Este evident ca detin peste 70% din piata online din Romania, dar preturile sunt foarte mari in comparatie cu alte magazine online cum ar fi de ex. cel.ro. Cand cumparati ceva va recomand sa intrati pe http://www.compari.ro/ introduceti obiectul care il cautati si o sa vedeti ca niciodata eMAG nu o sa fie printre primele la preturi.

| bubu2019 a răspuns:

Sincer,sunt seriosi.adica iubitul meu si-a comandat chiar si laptop-ul dl ei, si e totusi o valoare maricica.;-)