| Dyanah a întrebat:

Buna TPU ce sa fac imi place de un baiat si am burtica care se cam vede iar el nu prea ma baga in seama

Răspuns Câştigător
| alinbrd a răspuns:

Intreaba-l daca i-ar conveni sa faceti un sport impreauna care sa te ajute sa slabesti.Si cand esti suparata nu mai baga in tine.Asta am dedus eu din ce ai zis tu.

10 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Fa abdomene si apoi baga-l in seama.

| mel24 a răspuns:

Pai si daca ai burtica ce? asta e motivul pentru care nu te baga el in seama? haide maaaa!

| Valutzzzu a răspuns:

Da burtica jos si dupa mai vorbim

| danielcoman32 a răspuns:

Mie imi plac fetele cu burtica, id meu e daniel.coman32

| Georgian_Alex_1995_LQXO a răspuns:

Mergi la sala pentru putin timp fa abdomene. Si nu mai manca dulciuri si no sa-si mai poata lua privirea de la tine :* bafta

| AnnaMarria16 a răspuns:

Urmeaza un curs de fitness dar nu cu abdomene si cu eu stiu in care sa te fosrtezi urmeaza un curs gen zumba, batuka in care se danseaza si dai jos nu e nevoie de mai mult si poti sa te tii de cursol asta si mananca ca iti place cate putin din fiecare nu te abtine:*

| eugenes a răspuns:

Faceti sport impreuna ajuta

| alexNeymarr a răspuns:

Pune mana si fa sport.

| cristache007 a răspuns:

Da jos burta!

| babela97 a răspuns:

El ar trebui sa te accepte exact asa cum esti. Daca din cauza ca ai putina burtica nu te baga in seama, nu cred ca are rost sa pui suflet sau sa te complici :* Mergi pe principiul : cine ma accepta ma accepta asa cum sunt si o sa-ti fie bine:*