| 653g67g a întrebat:

ce trebuie sa fac cand fac sex? adica cum sa incep ce sa fac dupa etc.
(sunt baiat)va rog fara mistouri sad

13 răspunsuri:
| kRedhead a răspuns:

Uita-te la un film porno si o sa stii ce trebuie sa faci.
Sau, lasa-te purtat de instinct. happy Fa ceea ce simti, fara sa te mai gandesti ce si cum laughing).

| Alison95 a răspuns:

Cati ani ai? si ce anume nu stii sa faci? vrei sa o faci cu cineva care are experienta?

| drogh a răspuns:

Buna!
Nu cred ca pot sa-ti explic chestia asta. Ori te uiti la un film porno, ori cauti povesti xxx de la altii care au avut curajul s-o zica sau te lasi purtat de instinct.
Pa, pa.

| wolder a răspuns:

Depinde ce varsta ai
dupa cum citesc, esti virgin si la ce varsta vrei tu sa-ti incepi viata sexuala?
sa te aud happy

| wolder a răspuns:

Nu trebuie sa-ti spuna cineva CUM SA FACI SEX

cand faci sex trebuie sa faci sex si atat -glumeschee hee

sa te saruti cu prietena, sa o mangai, sa te comporti frumos, sa va iubiti, s aveti o relatie lunga si varsta necesara

sa o faci cu prezervativ ca nu vrei copil si nici boli cu transmitere sexuala
il pui inainte il dai jos dupa ce ejaculezi.

ai grija sa nu se rupa prezervativul
trebuie sa-l pui bine sa citesti instructiuni
daca nu te pricepi tu sa-l pui poate sa-l puna ea
daca nu e pus bine se poate sparge

mai e vorba si de instinct

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti vine pur si simplu la acel moment ce trebuie sa faci. Doar ai instinct de mascul.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Pentru ineput. De dezbraci de pantaloni si o lasi sa-ti faca oral vreo 10-11 minute. Dupa care ii faci sex anal si dupa aia ii faci vaginal.

| OoBunnyoO a răspuns:

Relaxeaza-te si fa ceea ce simti pe moment si discuta cu partenera ta. Cum crezi ca o faceau oamenii inainte sa existe filme porno?

| RAY a răspuns:

In primul rand totul incepe cu ceva simplu trebuie sa te gandesti tu vrei o relatie sau sex ce pui pe primul loc?
nu totul inseamna sex,este important sa gasesti o fata sa o iubesti nu o curva,mai bine singur decat cu o fata de genul ala,apoi in timp tu cu fata aia veti face sex asa frumos si romantic nu in scarba cu o proasta care nu o iubesti, important este sa daruiesti placere sa nu te grabesti sa o iei incet sa-i faci sex oral sa nu te speri, sa nu isi fie frica, nu te panica, pe net sunt tot felul de documentare important este sa vrei trebuie sa stii ca o femeie simnte placere prin stimularea clitorisului nu prin penetrare degeaba o penetrezi ca aia nu are ce simnti, trebuie o iubesti frumos sa i te daruiesti repet cand va iubiti cu adevarat nu cu curve pe ele lasale naibi

| Danysan a răspuns:

Instictul Primar Primeaza atunci laughing.Ma amice -Trebuie sa te mai documentezi -Te adaptezi in functie de Buburuza care o ai in fata -nu merge la toate la fel -Oricum inainte de a face sex -vei si tu ce ai place -punctele si zonele care o excita cel mai mult -Trebuie sa cunosti persoana inainte ca sa poti sa stii ce merge si ce nu :-P!

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Cauta pe google "cum sa sex" si "cum sa preludiu"

| MisFit20 a răspuns:

Trebuie sa te simti bine, nu trebuie sa fie ceva programt, Dupa sex faci ce vrei.

| Mariusceltare a răspuns:

Pai prima data va puneti in pat dupa aia ii zici sa stea cu fundul la tine si dupa aia o totul vine de la sine! O sa simti o senzatie placuta!