| Yasmin875 a întrebat:

Ce trebuie să facă o fata ca să aibă un băiat erecție când o vede? Cum trebuie să se îmbrace?

Răspuns Câştigător
| ValentinGeorge a răspuns:

Depinde. daca esti sanatos, de inteligenta emotionala. poti avea erectie doar vorbind cu ea prin mesaje sau doar gandindu-te la ea ca persoana, ce minunata este, cand o sa iesiti ce o surprize o sa ii faci, etc. o erectie poate inseamna ceva sau nimic. poate se gandeste la tine indelungat sau poate doar vrea sa bage masina in garaj.

| FaraNume1245 a răspuns (pentru ValentinGeorge):

"poti avea erectie doar vorbind cu ea prin mesaje" - de asta o sa ramai tu singur.

| ValentinGeorge a răspuns (pentru FaraNume1245):

Te simti mai mascul acum ca ai facut misto de cineva in perfect anonimat?

| FaraNume1245 a răspuns (pentru ValentinGeorge):

Ti-as fi spus asta si in fata.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca erectiile apar asa cand te vede unul? Pui mana, arati si tu ceva...

| Violleta2022 a răspuns:

Sa se dezbrace in fata lui!

| mihai69 a răspuns:

NU trebuie să se îmbrace.
Oricum, dacă ești ca în avatar, e OK. Eu am una deja.

| DrGoogle a răspuns (pentru mihai69):

Sunt de acord cu mihailaughing

| OrbulCuVedere a răspuns:

Pur si simplu, nu te imbraci.

| georgealin2016 a răspuns:

Daca e mai timid, te poti imbraca normal sau sexy, baietii timizi daca ii atingi sau ii imbratisezi le mai piere "stresul" dar altii se pierd de tot.
In cazul tau lipeste-te de el si saruta-l pasional... eventual il poti pipai in ZONA si te uiti in ochiii lui cu limbuta putin scoasa... e de ajunswinking

| Yonutz_Nick_1987 a răspuns:

Ceva foarte mulat pe corp, dar eu zic că la cine îi place de tine are erecție oricum te-ai îmbraca!