| doareustreet a întrebat:

Buna TPU ceva din mine imi spune sa ma intorc la ea dar in acelasi timp acel ceva imi mai spune si simt ca nu mai are rost ca nu o sa mai mearga ca numa fortez aiurea (ii ceva aiurea 50-50 nu stiu ce sa fac )... ceva sfaturi?

3 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Despre ce vorbesti tinere? in ce conditii v-ati despartit? sau ce a fost inainte sa te intorci sau nu la ea? nu pricep nimic

| doareustreet explică (pentru Alexandru0007):

Ii vorba despre fosta nu stiu ce sa aleg dupa cum am spus mai sus si ne-am despartit dintr-o prostie totul a ramas ne clar intre noi...

| Alexandru0007 a răspuns (pentru doareustreet):

Ce prostie? si cat timp a trecut de cand v-ati despartit? poate e cu altcineva acum