| ruby123456789 a întrebat:

Cine imi da un mesaj dragut gen "de dragoste" pentru un baiat cu care sunt cica "certata" dar vorbesc! Plus ca imi spune ca ma iubeste da' mai are putin si renunta la mine happy
Funda!

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Iti multumesc ca ai aparut in viata mea, ca ma iubesti asa cum sunt si ca ma faci sa te iubesc tot mai mult pe zi ce trece!

Adorm cu tine in gand, ma trezesc cu tine in gand, merg pe strada si ma surprind gandindu-ma la tine, visez zile insorite, la mare, cu tine de mana si seri calde cu tine in bratele mele, la cabana, in fata focului...

FUNDA?

2 răspunsuri:
| stefydeea a răspuns:

Si nu te tin langa fusta mea, esti liber sa vezi cate fete vrei, pentru ca stiu ca nu vei gasi niciuna ca mine si care sa te iubeasca ca mine. Nu ma laud, este adevarul si cred ca-l stii si tu. happy Si eu cred ca e "ceva" cu mine, ca sunt mai mult decat "trup si suflet", mai e ceva, mai am ceva plus "norocul prostului" cu cohortele de ingerasi cand fac prostii. laughing big grin
De-asta sunt sigura ca, daca o sa am un copil, o sa-mi semene. happy
Ma gandeam cata putere am avea unul langa altul si-n viata asta si-n alte vieti. happy Ah, da, si nu sunt perfecta, nu te agita sa ma iubesti imperfecta pentru ca asa sunt. happy Te iubesc, draga! happy Chiar te iubesc! tongue Pe bune chiar! big grinbig grinbig grin Funda? :*